Кладилница (Генерална дискусија)

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.668
Поени од реакции
34.983
Мене ме лимитираа на јони. На ЛШ ракомет ВО ЖИВО можам макс 8 евра. И тоа сум само 100 евра профит на акаунтот
Те имаат накодошено од Копачка дека си кавгаџија :D Шубе им е да не им бапнеш тужба :D
 
M

Macedon1um

Гостин
Лестер - Славија 0:2
Хофенхајм - Молде 0:2
Леверкузен - Јанг Бојс 0:2

Класична лига на преваранти
 
M

Macedon1um

Гостин
Што се Јанг Бојс по малку од Леверкузен?
Се надевам не си сериозен :D огромна разлика во квалитет според мене, 2цата најдобри играчи на Леверкузен имаат поголема пазарна вредност од цел тим на Швајцарциве. Плус им фалеа неколку важни играчи меѓу кои и најдобриот стрелец Нсаме, веројатно сакаат Леверкузен да се фокусираат на пласман во ЛШ
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.154
Поени од реакции
16.690
Што се Јанг Бојс по малку од Леверкузен?
Шо се случи со Леверкузен јако почнаа сезонава после тоа потоп.
Испаднаа од третолигаш во купот во Германија. Попара се и во Бундес ...
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.335
Поени од реакции
2.224
Се надевам не си сериозен :D огромна разлика во квалитет според мене, 2цата најдобри играчи на Леверкузен имаат поголема пазарна вредност од цел тим на Швајцарциве. Плус им фалеа неколку важни играчи меѓу кои и најдобриот стрелец Нсаме, веројатно сакаат Леверкузен да се фокусираат на пласман во ЛШ
Е сериозен сум. Јанг Бојс се у страшна форма, дома 3-0 лагано им направеа у прво полувреме, после тоа како се вратија и они незнаат. НО, шо сакам да кажам дека не се ништо повеке Леверкузен само што идат од Германија и сите треба да се плашиме, играт ужас фудбал ја гледав првата утакмица цела а башка само 1 пораз има Јанг Бојс у Швајцарија 20 бода бегат од второпласираните и пак мелат се што е пред нив.

Сакав да кажам дека моменталната форма не се ништо повеќе од Јанг Бојс.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.154
Поени од реакции
16.690
Е сериозен сум. Јанг Бојс се у страшна форма, дома 3-0 лагано им направеа у прво полувреме, после тоа како се вратија и они незнаат. НО, шо сакам да кажам дека не се ништо повеке Леверкузен само што идат од Германија и сите треба да се плашиме, играт ужас фудбал ја гледав првата утакмица цела а башка само 1 пораз има Јанг Бојс у Швајцарија 20 бода бегат од второпласираните и пак мелат се што е пред нив.

Сакав да кажам дека моменталната форма не се ништо повеќе од Јанг Бојс.
Сеа ќе ти дојдат тука надзорниците и ќе ти речат, кај беше пред утакмица да солиш памет кхххх :LOL:
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Ti namesto da se sokries uste mudruvas.Sekako deka ova e isto so tvoeto palamudenje nema greska.Nego kazi fati deneska nekoe iznenaduvanje?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.154
Поени од реакции
16.690
Ti namesto da se sokries uste mudruvas.Sekako deka ova e isto so tvoeto palamudenje nema greska.Nego kazi fati deneska nekoe iznenaduvanje?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Како не е исто, еве членот вика дека не требало на Леверкузен да се лета, коментарот беше напишан откако заврши натпреварот, или полесно ви е комплекси да лечите тука ?
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Како не е исто, еве членот вика дека не требало на Леверкузен да се лета, коментарот беше напишан откако заврши натпреварот, или полесно ви е комплекси да лечите тука ?
Taka e jakiot Leverkuzen go sporeduvas so Psz i ostali bravo.Normalno deka vakvi gomna ekipa nikad nemaat vrednist za igra.Plus on pisal ednas ovde ne ko tebe sto nuknuvas ko pecurka od koga ke kiksne nekoj favorit

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.154
Поени од реакции
16.690
Taka e jakiot Leverkuzen go sporeduvas so Psz i ostali bravo.Normalno deka vakvi gomna ekipa nikad nemaat vrednist za igra.Plus on pisal ednas ovde ne ko tebe sto nuknuvas ko pecurka od koga ke kiksne nekoj favorit

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
И Монако не е Јанг Бојс,невермајнд терај магарето
 

Kajgana Shop

На врв Bottom