Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.637
Поени од реакции
3.654
@Riddler
Знам дека имаше негде ставено низ темиве за следење на играчиве ама не можам да се снајдам. Ми треба Брангињо Д. од Португалија дали игра...
Игра, промашил едн шут, иначе тука можеш да гледаш
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
podobar izbor ti e chicago so houston 1 2.15 irving nema da igra
Cim go nema Kyrie najjdobar izbor e Harden 27.5+
Smeshna e ovaa granica za bradata bez Irving.
Realnata treba da e 32-33.5.
Hajpnat e i vo zivotna forma, najak igrac vo ligata momentalno. Na prvata utakmica debitirase so triple double 32 poeni 12 skoka 14 asistencii.
Vecerva lesno ke odi preku 30 protiv Bucks, godinive nanazad golemi rivali se so Anteto i ne se sakaat.
Автоматски споено мислење:

P.S francuzive vo rakomet se epten umreni, neznam shto mu e ama povekje vo zivot ne gi igram. Vo posledno nekolku pati izgubiv pari na niv.
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.637
Поени од реакции
3.654
Вчера одлично 3/3, ај да идемо па на исто вечер
Кантер скокови 12,5+
Мареј асистенции 4,5+
Јанис 30,5+
Ок знам за сајтов али мислев за кој колку минути изиграл. Ок како и да е видов дека дал 2, значи играл. :D
Кд гу уклучеш утакмицата, под Player Statistics има Downloads стисни на првото и имаш све
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.671
Квота 1

Tennis
In case of a retirement and walkover of any player all undecided bets are considered void.
Топ! Се закотвив на Јонибет, да објаснам некои работи на АО сеа од 8ми феБруари. Добра понуда имаат генерално гледано, и квоти и игри и се.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Топ! Се закотвив на Јонибет, да објаснам некои работи на АО сеа од 8ми феБруари. Добра понуда имаат генерално гледано, и квоти и игри и се.
Добри се Јонибет.
Сега работиме на специјална понуда Esports за нив, ќе биде скоро исто како GGBet понудата со стримови хендикепи, тоталс итн.
Знам дека ова не те тангира нешто многу, ама има овде луѓе кои се кладат на Esports па да ги информирам, мош ќе им се најде. :)
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.671
Добри се Јонибет.
Сега работиме на специјална понуда Esports за нив, ќе биде скоро исто како GGBet понудата со стримови хендикепи, тоталс итн.
Знам дека ова не те тангира нешто многу, ама има овде луѓе кои се кладат на Esports па да ги информирам, мош ќе им се најде. :)
Ме тангира зашо играм и тоа. Т. Е. @Chiksy^ ми кажува ја ги уплаќам, а јас на него тениси и фудбали и така среќно си паѓаме на тикетите.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Ме тангира зашо играм и тоа. Т. Е. @Chiksy^ ми кажува ја ги уплаќам, а јас на него тениси и фудбали и така среќно си паѓаме на тикетите.
Сега почнуваат полека турнирите во CS:GO.
Задолжен сум за тоа во фирма, па ќе се утепам гледајќи ги.
Ќе пишам чат пат некој тип ако не заборавам.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.145
Поени од реакции
16.658
Дечки Уве од Германија е над 2.5 гола даен во Спортлајф, шо е работата со играчот, не ги следам Германија, нема минутажа или ? Овој стандард по 6/7 гола го даваа во понудите
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.671
Дечки Уве од Германија е над 2.5 гола даен во Спортлајф, шо е работата со играчот, не ги следам Германија, нема минутажа или ? Овој стандард по 6/7 гола го даваа во понудите
4. 5 е
 
Член од
5 август 2020
Мислења
95
Поени од реакции
117
Уплаќа некој на бет365, со депозит и исплата директно преку картица? Или ризично е?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom