Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
kire + bozovic + , ali nekako kire 8 gola u bitna utakmica mi se cinat mnogu isto ke se vleckame so napadi moze i makedonija 27.5- da se pise , svajcarija slovenija treba tezok + da ide 55 gola laganica
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.170
Поени од реакции
107.697
само он е..на Полска им даде 15ка :)
Би те убивал тивко полека... Значи знам дека даде 15, али прашав друго. Сакам да ја играм Словенија па затоа прашав што репка се овие, гледам на пријателските солидни резултати извадиле, а рецимо прво коло фијаско допреле со Шведска. :D
 
Член од
18 декември 2019
Мислења
599
Поени од реакции
1.665
Австрија +1,5 или ќе се радуваме на пари или на пласман :icon_lol: :icon_lol:
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.917
Поени од реакции
9.526
Би те убивал тивко полека... Значи знам дека даде 15, али прашав друго. Сакам да ја играм Словенија па затоа прашав што репка се овие, гледам на пријателските солидни резултати извадиле, а рецимо прво коло фијаско допреле со Шведска. :D
Убо ти кажа Швеганиве го запреа Шмид и затоа ги товарија исто ке е и овде ако го запрат ке ги убијат
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Retko? :pos:

Eve ti go betburger, imas mal milion sure betovi sekoj den.
Jas deka imam akaunt na samo 3-4 kladilnici, retko.
Treba da se otvorat akaunti na eden kup kladilnici, evropski aziski itn... i moze da se pravi neshto, ama epten sitno.
Isto taka so sure betovi moze lesno da se cistat bonusite koj gi nudat kladilnicite.
Ova jas so cistenje Bonusi "go rabotev" pred 6-7 godini.
Eden hrvat znaese se kako treba, jas samo registrirav akaunti na moe ime i toj se grizese za se drugo.
Imav 25-30% od profitot, cel vlog beshe negov pa zatoa takov procent imav :D
Kako dete togas, dovolno mi bea kolku za igra da imam. :D
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Би те убивал тивко полека... Значи знам дека даде 15, али прашав друго. Сакам да ја играм Словенија па затоа прашав што репка се овие, гледам на пријателските солидни резултати извадиле, а рецимо прво коло фијаско допреле со Шведска. :D
5-1 odbrana napred ke go brka Janc i ke gi isturat :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom