Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
1 февруари 2018
Мислења
70
Поени од реакции
94
Италија университет (одбојка) - Полска университет ( одбојка ) - 1 @ 2.00 бет365

Ја од мене еден добар фикс шо мислам дека вреде да се одигра.Италија по мене најмокна репрезентација на овие универзитетски игри у ростеро имат неколку страшни играчи кои веке имат големо искуство у најдобрите екипи у Италија Fabio Ricci and PICCINELLI Alessandro од Perugia, POLO Alberto еден од главните играчи у Падова, PINALI Gulio,PIEROTTI Marco и SALSI Nicola од Модена.
И полаците се добри имат и они некој играчи кои играт по Полското првенство ама Полското првенство со Иралијанското не може да се спореде.Плус играт се у Италија а салата е секогаш пуна и имат голема подршка од трибините.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Италија университет (одбојка) - Полска университет ( одбојка ) - 1 @ 2.00 бет365

Ја од мене еден добар фикс шо мислам дека вреде да се одигра.Италија по мене најмокна репрезентација на овие универзитетски игри у ростеро имат неколку страшни играчи кои веке имат големо искуство у најдобрите екипи у Италија Fabio Ricci and PICCINELLI Alessandro од Perugia, POLO Alberto еден од главните играчи у Падова, PINALI Gulio,PIEROTTI Marco и SALSI Nicola од Модена.
И полаците се добри имат и они некој играчи кои играт по Полското првенство ама Полското првенство со Иралијанското не може да се спореде.Плус играт се у Италија а салата е секогаш пуна и имат голема подршка од трибините.
Kaj ima ova u koja kladilnica i od kolku sat e.Gleam u sport lajf nema takvo nesto

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

Henry14

BAUCE
Член од
20 февруари 2009
Мислења
321
Поени од реакции
49
Mene oko mi fakja dubl mazhi finalevo, 41.5 granica za plus. Mnogu teshko se pravat brejkovi vo dubl, rutina e po 1-2 tajbrejka da se igraat osobeno na ovie pokvalitetnive dvojki. Bi trebalo i ednite i drugite da zemat po eden set, sigurno ke bidat maximalno motivirani pa ne veruvam nekoj da tepa 3-0.
Bravo
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Шо браво кога само си ја извадив уплатата што ја стаив на Серена. Иначе рутински си влезе плусче дублов..
Ќе го испоштувам сега ГГЛ со Рамос, мора да изгуби педерчето. :D
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.072
Поени од реакции
11.057
Играм 10к на Федерер вчера, и ќарот го стопив денеска на кравана црна. Ебаи кравасакиот.
Ко неточна беше. Едно време вака и се пулам ко да ја згрешила дрогата. Ко на некоја тешка дрога.
Во празно се пулеше.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Шо браво кога само си ја извадив уплатата што ја стаив на Серена. Иначе рутински си влезе плусче дублов..
Ќе го испоштувам сега ГГЛ со Рамос, мора да изгуби педерчето. :D
:zloo:
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
schalke.PNG
Од кога еден гол се плаќа со 0.04 коефициент ?
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.221
Поени од реакции
4.126
Момци денес Џокович - Федер 1 1.50
Лугано - Интер 2 1.70
Двете прават 2.50 коф лупајте :)
Џокович дали во 3 или 5 сета победува според мене , а Интер прва утакмица на Конте со победа да тргне ...
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Federer ke tepa vo 4 ili 5 seta.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom