Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Кладилница со добра понуда за живо? И по можност да има welcome bonus за нови членови?
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.554
Поени од реакции
21.583
Кладилница со добра понуда за живо? И по можност да има welcome bonus за нови членови?
Јас како разгледував пред месец ипол-два, 888sport имаше најдобар бонус за нови членови, ама слаб кешаут и ниски коефиценти.
Сега го користам bwin само затоа што bet365 ме замараат со онаа верификацијата а никако не успевам да ја средам.
Како и да е, bet365 е за мене најдобрата онлајн кладилница.
За највисоки коефиценти сигурно Pinnacle, ама таму освен споредба на квоти, не користам ништо.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.202
Поени од реакции
107.881
Зависи на што се кладиш, пример за мене бет365 има лоша понуда за тенис, има милион други кладилници што имаат подобра понуда од нив.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.554
Поени од реакции
21.583
Зависи на што се кладиш, пример за мене бет365 има лоша понуда за тенис, има милион други кладилници што имаат подобра понуда од нив.
Точно така, зависи на што се кладиш.
Ама генерално гледано, за мене најдобрата кладилница. Највеќе стримови, најдобар кешаут, најдобра понуда (еднаш имаа во понуда македонска 4та фудбалска лига) и она што мене највеќе ме привлекува е прегледноста на страницата, нешто за што bet-at-home е сеуште во 2004та.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.920
Поени од реакции
9.528
До пред 2-3 дена немав на Бет365 акаунт и во мисла бев бидејки ја шо играм хокеј најмногу имаат најлоши коефициенти, али напрајв со оглед дека има доста понуда во живо плус отвораат коефициенти најбрзо и со кешаутов се мајка за другиве колку шо можам да приметам има и аутокеш ако сакаш коа ке ти дојде до одредена маргина добивкава да си се искешира сама автоматски.
Плус имаат и поклони како овој на Нексе денес само ја касно го видов и уплатив
Двата тима да постигнат 20 гола 1.45 :icon_lol: не е некоја квота али ова да заебе шансите се 5%
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.554
Поени од реакции
21.583
До пред 2-3 дена немав на Бет365 акаунт и во мисла бев бидејки ја шо играм хокеј најмногу имаат најлоши коефициенти, али напрајв со оглед дека има доста понуда во живо плус отвораат коефициенти најбрзо и со кешаутов се мајка за другиве колку шо можам да приметам има и аутокеш ако сакаш коа ке ти дојде до одредена маргина добивкава да си се искешира сама автоматски.
Плус имаат и поклони како овој на Нексе денес само ја касно го видов и уплатив
Двата тима да постигнат 20 гола 1.45 :icon_lol: не е некоја квота али ова да заебе шансите се 5%
Ама ова со Нексе е веројатно во едно полувреме нели?
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.554
Поени од реакции
21.583
Цела утакмица двата тима да дает бар 20 гола
лапни голтни
Ахааа, сега сфатив. Значи двата тима по 20 голови, не двата тима 20.
Да, пак е лесен тип со оглед на тоа дека границата беше 49,5.
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
78
Поени од реакции
55
Јас како разгледував пред месец ипол-два, 888sport имаше најдобар бонус за нови членови, ама слаб кешаут и ниски коефиценти.
Сега го користам bwin само затоа што bet365 ме замараат со онаа верификацијата а никако не успевам да ја средам.
Како и да е, bet365 е за мене најдобрата онлајн кладилница.
За највисоки коефиценти сигурно Pinnacle, ама таму освен споредба на квоти, не користам ништо.
Kako koristis be bwin koga bwin vekje povekje godini ne dozvoluva akaunti za makedonski igraci????
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Albot 2 kvota, Bagdatis da izigrashe ushe 10 minuti vchera ke umreshe , necel den ke ima za odmor. Dobar turnir igra Albot, vredi da se proba.
Drug tip, CSKA-Real 2ka, 3.10 kvota, ova vredi da se proba chisto zaradi koeficientot.
Albot lesno si vleze, Real ne izdrzhaa iako vodea pogolem del od vremeto.
 
Член од
1 февруари 2018
Мислења
70
Поени од реакции
94
Јас како разгледував пред месец ипол-два, 888sport имаше најдобар бонус за нови членови, ама слаб кешаут и ниски коефиценти.
Сега го користам bwin само затоа што bet365 ме замараат со онаа верификацијата а никако не успевам да ја средам.
Како и да е, bet365 е за мене најдобрата онлајн кладилница.
За највисоки коефиценти сигурно Pinnacle, ама таму освен споредба на квоти, не користам ништо.
Како направи аккаунт на bwin ??? јас како шо знам bwin нема опција за играчи од Македонија ???
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.554
Поени од реакции
21.583
Како направи аккаунт на bwin ??? јас како шо знам bwin нема опција за играчи од Македонија ???
Па нема, не живеам јас во Македонија.
Дури не ми дозволија да го користам ниту стариот акаунт што го направив на времето кога можеше па морав да креирам нов.
 
Член од
1 февруари 2018
Мислења
70
Поени од реакции
94
Има еден сајт кој е исти као bwin и тамо може да се регистират играчи од МКД али забрави како беше одамна се регистрира тамо и сеа не ми текнува која кладилница беше
 

Kajgana Shop

На врв Bottom