Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.844
Поени од реакции
7.631
СО сигурност може пошто играм на унибет сум правел трансакции без проблем( е сеа во 2019 не пошто сум немал потреба ако нема некој правила други)
а второво може да е све може тука ај не сум проверил состојба неќам со друга да пробам пошто и се десија срања со картициве пред скоро
Тоа се најчестите проблеми, јас до сега сум немал проблем ни со Скрил, ни со Нетелер ни со картица
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.915
Поени од реакции
9.521
Тоа се најчестите проблеми, јас до сега сум немал проблем ни со Скрил, ни со Нетелер ни со картица
којзнајт шо му е ке пробам утре до банка да видам околу картицава а овие Скрил матер ке им поебам нивна на секое поле ме дупат пак браат некој документ и тие за верификција да зеам кур да им сликам пичка им лепа матер нивна претераа веќе
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.844
Поени од реакции
7.631
којзнајт шо му е ке пробам утре до банка да видам околу картицава а овие Скрил матер ке им поебам нивна на секое поле ме дупат пак браат некој документ и тие за верификција да зеам кур да им сликам пичка им лепа матер нивна претераа веќе
Не се само тие, јас ги исфрлив уште кога воведија 7.5% провизија за трансфер, потоа дојде Нетелер, кај нив работеше банкарска трансакција, сега и тоа го нема, Пејпел нема, на картици данок 15%, со еден збор јебем ти и Северна и Јужна и Александар и све
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.915
Поени од реакции
9.521
Не се само тие, јас ги исфрлив уште кога воведија 7.5% провизија за трансфер, потоа дојде Нетелер, кај нив работеше банкарска трансакција, сега и тоа го нема, Пејпел нема, на картици данок 15%, со еден збор јебем ти и Северна и Јужна и Александар и све
За ова стока од народ и малку е шо би рекoл
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.915
Поени од реакции
9.521
Прати ми на картица ќе ти купам пејсејф код :D не можеш да ставиш преку виса електрон?
Успеав преку таа од ТТК банка нејкев да ја мешам многу ке ми се соберет од три места на неа пари да берам ке неможам да ги допотрошам :D
 
Член од
1 февруари 2018
Мислења
70
Поени од реакции
94
Шо картица тие ако е Мастеркард како шо ја знам она е забранета и на скрилл и на бет365[DOUBLEPOST=1549466666][/DOUBLEPOST]
којзнајт шо му е ке пробам утре до банка да видам околу картицава а овие Скрил матер ке им поебам нивна на секое поле ме дупат пак браат некој документ и тие за верификција да зеам кур да им сликам пичка им лепа матер нивна претераа веќе
зашто те дупат бре , јас пред месец/два на зена ми на името прави скрилл и верифицира се без проблем дури и многу полесно него на мојот од пред 7/8 години,сега чак мислам дека можеш и само преко ФБ налог да го верифицираш акаунтот
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.915
Поени од реакции
9.521
По втор пат испадвам идиот и неуплакам коеф 19 влегува ке ти ебам и коцка и све
Динамо М - Букурешт на 3-12 беше 19 коеф дека ке го добијат сетот
крај 25-20
 
Член од
25 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
6.358
Не се само тие, јас ги исфрлив уште кога воведија 7.5% провизија за трансфер, потоа дојде Нетелер, кај нив работеше банкарска трансакција, сега и тоа го нема, Пејпел нема, на картици данок 15%, со еден збор јебем ти и Северна и Јужна и Александар и све
зашто не ги вадиш парите преку банк трансфер ти зима фиксно 5.5€ на било која сума и за 3-5 дена стигаат
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.844
Поени од реакции
7.631
зашто не ги вадиш парите преку банк трансфер ти зима фиксно 5.5€ на било која сума и за 3-5 дена стигаат
На Скрил? Не го користев затоа што на времето го направив во долари, а Бет ми е во евра и треба сто пати конверзија да се прави... све му...
 

Falanga.!!

puls.podzemlja
Член од
29 април 2014
Мислења
103
Поени од реакции
103
Може ли некој да ми објасни како да се кладам на bet365,како иде уплата,исплата и слично?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom