Кладилница (Генерална дискусија)

Ф

Флеш

Гостин
Светсково треба само да се нарече Пенал Куп ...Пенали на секој натпревар .... Варот еба мајка .....:LOL:
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Eve go pobara MTO,ama gubi cash ako predade...Daj boze da predade ama za pari ke izigra uste 4 gema.[DOUBLEPOST=1530543595][/DOUBLEPOST]Kakvo kopile na 3 1 se mislese da predade i doigra za da ja sobere cela nagrada....
 
Последно уредено:
Член од
23 август 2010
Мислења
38.160
Поени од реакции
107.598
Језда бил кретенот повреден, ама Чорич на трева е смејурија. Чикси нека потврди да не биде дека се правам генерал после војна. :D
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Језда бил кретенот повреден, ама Чорич на трева е смејурија. Чикси нека потврди да не биде дека се правам генерал после војна. :D
Да,да знам.Ама онаков омјер на Медведев задњи 10 утакмици само 2 победи,и испаѓање прошлата година од Бемелманс ме натера да одиграм на Борна.А и ме придоби со турнирот во Хале против Федерер.... А кога почна више да губи ко Грчка ко секој кладионичар се надеваш на предаја :D
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.160
Поени од реакции
107.598
Да,да знам.Ама онаков омјер на Медведев задњи 10 утакмици само 2 победи,и испаѓање прошлата година од Бемелманс ме натера да одиграм на Борна.А и ме придоби со турнирот во Хале против Федерер.... А кога почна више да губи ко Грчка ко секој кладионичар се надеваш на предаја :D
Знам, али тука е финтата во квотите на кладилниците, јер една птица не чини пролет, исто и Тием пред некоја година го освои Штудгарт па мислам слизна 2 или 3 коло на Вимблдон. Башка ова е Слем, колку некој играч да не е во форма кога е потценет знае да извади максимум од можностите.
 
L

Löwe

Гостин
Луѓе мои драги, не се базирајте кој што освоил пред Вимблдон и кој кого тепал. ДАМИР ЏУМХУР освои турнир на трева.
 
B

Beginner

Гостин
Ако некој има проблем со 2вин.мк со впн ми отвара спорт. Дно дна се...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Луѓе мои драги, не се базирајте кој што освоил пред Вимблдон и кој кого тепал. ДАМИР ЏУМХУР освои турнир на трева.
Баш Анталија не треба да се зима во обзир,пеколни услови,алал да им е како ја одржуваат тревата.А и ебате тенисерите што учествуваа таму,повеќето беа отидени на одмор место на тенис :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom