Кладилница (Генерална дискусија)

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Леле Фенербахче како се посраа.. 19-14 имаа , 22-25 го изгубија сетот.:tapp: Ако изгубат 0:3,нека се фрлат во Бодрум директно. 1,04 имаа да го освојат сетот ццц.

И прв сет имаа 17-14.
Сега во вториов сет чист поен им даде судијата мамицата да му ја ебам.Вакифбанк во аут,ама судијата суди игра на мрежа.Бараат челенџ,пак поенот го дава за нив.Даваат челенџ на тв од режијата и јасно си гледаше и пишуваше no touch. Еј да гледаш на забавена снимка и пак да досудиш грешно.Е толку чор испадна судијата.:eek::eek::eek::eek:
 

Дејмон

Find Beautiful Girls from your town for night
Член од
17 мај 2011
Мислења
1.368
Поени од реакции
2.886
Леле Фенербахче како се посраа.. 19-14 имаа , 22-25 го изгубија сетот.:tapp: Ако изгубат 0:3,нека се фрлат во Бодрум директно. 1,04 имаа да го освојат сетот ццц.

И прв сет имаа 17-14.
Сега во вториов сет чист поен им даде судијата мамицата да му ја ебам.Вакифбанк во аут,ама судијата суди игра на мрежа.Бараат челенџ,пак поенот го дава за нив.Даваат челенџ на тв од режијата и јасно си гледаше и пишуваше no touch. Еј да гледаш на забавена снимка и пак да досудиш грешно.Е толку чор испадна судијата.:eek::eek::eek::eek:
Има шанси да тепаат?
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Има шанси да тепаат?
Почнаа 2-0 трет сет,сега 2-4.:tapp:
Овие две екипи се многу израмнети,тешко е за прогноза.Ако го земат сетов,имаат шанси.Играат добро се до финишот,после тоа потоп.:(

Пу да ти ебам Горџито :icon_mrgr:. Ја имам 21,5+ и прави брејк на 0 баш кога не требаше.Ај нека почне да греши сега.
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.215
Поени од реакции
2.059
То е то... Фенер пичициве беа посладната женска екипа што ја играм на тикет сезонава ... не знам, едноставно немаш зборови да објасниш „како можеа“.


Море мрш у пичку матер, да ти ебам јас родот женски, па уште ќе спортуваме...ајдеее.
Ее Фенер, Фенер нека ве носат кај тие црвени фенери, таа улицата во Амстердам што е ..... чунки за таму се ороспиите како вас. :pov::pov::pov::pov::pov:
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.087
Поени од реакции
6.728
вечер Јуве 2&Т2 2+ (3.15) па нек пукну душмани
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Џорџи како изигра денес а-у.Сервирање,дефанзива,офанзива 10/10.Си ги држеа сервисите до 3-4 во втор сет,ниедна брејк шанса и прави брејк на 0 Џорџи.А во последниот гејм какви поени зеде,е тоа е веќе е ненормална работа.:( Баш кога требаше највише,Остапенко изеде брејкови.И два пати на 0.Си играше поштено,ама оваа Џорџи се поремети.И вчера изигра одличен натпревар,единствено малку што падна при крај на втор сет.Може да го освои турнирот ако игра вака и утре.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.137
Поени од реакции
84.827
^1.9 за двојче. Милина :')
Уште да ги тепаме Тунижаниве и..топ :love:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Tolku li da ti bile Galata trupovi ?!ova sezona tret pat za kes ke me padnat ..im ibam mongolite
Gi imam Real M 1&4+
Derby 1&3+
Wigan 1 i M'Boro 1 si vodat,uste i Galata,vi ibam sakatite ..
Za 12.000+ den posledna sekunda primija gol !!krv da serat !!pleme im ibam !!site deca sakati da im se rodat !
 
Последно уредено:

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.901
Поени од реакции
35.744
A so sostav treba da izvaj? Vtornik igra resavacka utakmica so City, prvenstvoto mu e osvoeno I begaat 30boda pred vtorio. Da ne ocekuvase ti da igraat Ibra I kompanija? Jas ja imam singl 1 uste po utakmicata so City.
Ја немам двојка де, ја имам на голови, очекував дека ќе играат барем Cavani i Pastore, арно ама веќе го удрив поправното :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom