Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
17 јуни 2012
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.438
Епинал 1и3+
Бервик гг4+
Алфретон гг4+
Рочдејл т22+

за 50денари нека си крчка на двојче:)
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.210
Поени од реакции
2.058
Braintree-3+ би требало да има голеада
Banvitspor-1 зошо на хендикеп ме страф:D
Nanterre-2 оваа некако се двоумам, а 2.2коеф има, малку ме тера да ја стегнам, а повеќе да не лакомам:unsure:

Сепак Нантер отпадна, ми се виде како преголем залак, овие стандард на два бона.
 
Последно уредено:
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Кошице ги имам 4.5+ 0-2 прва третина и во вторава ниеден гол не падна ... а демек фаворити се ..[DOUBLEPOST=1427223744][/DOUBLEPOST]Едвај влезе кошице последна минута тепаа 3-2 , сега Рилски т2 78.5 + треба да влезе , Грањолерс ракометот 2 , Ла риоха 2 -2.5 1/2 и Стразбург над 70,5
 
Последно уредено:

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
2.231
Поени од реакции
3.830
Avranches - Epinal

Кај ги најдов кај се запустив :tapp:

Епинал немаат гол на последните 6 утакмици и мн нормално даваат гол у гости сеа само да ме заебат.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Кој неписмењаци биле овие Ла Риоха .. :mad:
Убо си пишит на ливчињана проверете го тикетот ја имав Барса 2хендикеп 1/2 место нејзе ми ја куцале Ла риоха и сега нормално Барса ќе влезе овие не ...
 
Последно уредено:

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.682
Поени од реакции
35.016
Avranches - Epinal

Кај ги најдов кај се запустив :tapp:

Епинал немаат гол на последните 6 утакмици и мн нормално даваат гол у гости сеа само да ме заебат.
Нема да биде 2ка со сигурност, погледав малку и очекувај или кец или х
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.917
Поени од реакции
9.526
1
Исрелон 5,5+
Ставангер 1
Тапара 4,5+


2
Олтен 2
Кац 5,5+
ЈУП 4,5+


3
Дрогеда т12+
Корк 1&3+
Хемел 3+
Излезе некој денар пак и то многу срекно фатено ливче ама зато кај третово срека ич два чисти недосудени пенала за Дрогеда и кај Корк имаше шанси за овие гостите да дадат гол ама која неписменост е кај ливадиве ваму ништо не е за чудење
утре солидна понуда од ракометов штета шо неам бетсити поке за овие ама ке закрпиме некој тикет
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Бетсити да не ги повлекуваат од Македонија на повеќе места ги затворија.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.917
Поени од реакции
9.526
Бетсити да не ги повлекуваат од Македонија на повеќе места ги затворија.
И да пропаднат ке пропаднат поради лошиот менаџмент дефинитивно а имаат најдобри услови за игра во цела држава за разлика од нив менаџментот на Спортлајф е на највисоко ниво во државава на разни промоции и игри ги привлекуваат играчиве а дефинитивно дебили им ги местат коефициентве
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.063
Поени од реакции
6.674
со купувањето тотали и хендикепи Бетсити се убедливо најдобра кладилница во МКД, али очигледно некои дебили таму не знаат подобро да се организираат да обезбедат подобар простор и реклама
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.917
Поени од реакции
9.526
Во секој сегмент се подобри не само во тоа со тоталите имаат најбрза понуда од сите кладилници дури и од онлајн кладилнициве вадат побрзо коеф да непрам муабет сеа со тоа бонусите шо им беа до 30% колку шо јас знам такви бонуси никаде немаше исто лиги и игри кој шо ги нема кај другиве исто понудата за кладење во живо неможе да се спореди со другиве ама проблем им е менаџментот и друг проблем им се вработените еве конкретно овде ако им речеше за билтен како во око да им чепкаш односот катастрофален ниту да ти кажат имаш на нет или ке извајме туку барај по масите и сеа ако нема по масите одговорот им е извајв пред малку го зел некој значи преку лето шо идеа овде на 2-3 месеца од Скопје на замена одма се глеаше разликата иако поретко уплакав на лето поради понудава од прилика шо последниве 2-3 години играм хокеј најчесто.
Видете ги Спортлајф парче прават овде имаат 4 кладилници и сите се фул дури ако има малце луге внатре чудно ми е и ко шо разбрав планираат уште една да отвараат лугево ги привлекоа со картички на кој им даваат по 20 денари месечно или 50 и по некоја награда ако си во топ 5 10 како е таму а ке извадат 10 пати поке од нив Бетсити со таков менаџмент има лом да прават
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.063
Поени од реакции
6.674
мене најповеќе ме влече со тоталите и хендикепите во тенисот,таква понуда нема никаде,ако затворат дури тогаш се откажувам целосно од кладилница
 

Kajgana Shop

На врв Bottom