Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
13 март 2012
Мислења
154
Поени од реакции
82
Не ја видов иначе ке го играв прелазов, браво !
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.200
Поени од реакции
14.512
bravo za toa sho si ja kazal utakmicata, te sledam podolgo vreme i gledam deka si dobar igrac, samo cudno mi e kako mozese da napravis najpocetnicka greska i edna ista utakmica da ja stavis na dve livcina od tolku golem izbor denes :|
Прашај го типот што ги обрал Спорт Лајф денес зашто ја има Селтик или Варнсдорф на двете ливчиња.

Секој си има начин на играње, ако искочела подравка ќе бил добитен на двете, сите се експерти после утакмиците
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.789
Поени од реакции
63.392
Вардар ми беше утакмицата околу која ги смислував тикетите, демек најсигурна.

Од кај да предвидам дека Подравка ке примат 10 гола со играч повеќе? Meltdown им се деси.
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Прашај го типот што ги обрал Спорт Лајф денес зашто ја има Селтик или Варнсдорф на двете ливчиња.

Секој си има начин на играње, ако искочела подравка ќе бил добитен на двете, сите се експерти после утакмиците
nikoj ne se napravi ekspert ili bilo sto, jas samo prasav to sho me interesirase i dobiv odgovor.nemorase da se macis da pisis i onaka ne te prasav tebe nisto ;)
 
Последно уредено:
Член од
14 април 2012
Мислења
31.789
Поени од реакции
63.392
А бе има у Копачка ова со над 30 коефициент да вратат уплата?
 
G

Gricko_

Гостин
А бе има у Копачка ова со над 30 коефициент да вратат уплата?
Над 30 коеф двојно, не враќаат уплата туку добиваш ваучер двојно од уплатата шо мора за 10 дена да го уплатиш.
Над 59 тројно, над 99 добиваш ваучер 6 пати од уплата
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Вардар ми беше утакмицата околу која ги смислував тикетите, демек најсигурна.

Од кај да предвидам дека Подравка ке примат 10 гола со играч повеќе? Meltdown им се деси.
toe jas + ja fativ ama padnav na kosarka koj do 5 minuta vo posledna cetvrtina imase samo 5 poeni. a jas normalno ja cekam 151.5+ a vo prosek po 40 kosha vo cetvrtina imaja.. ne bese za mn dobivka 1600 , ama barem ke me izvadese za ovie 2 dena.. utre valjda poubav den k e e nema da e kako denes
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.347
Поени од реакции
108.684
И ти мислиш како мене дека Бердих ќе го победи Вавринка ? :D
Не знам што да го типувам тој меч, зашо играат двајца дегенерици и не знам кој попрво ќе се распадне. Плус можда најубаво.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom