Кети е фан намбр уан !

А

Антоние

Гостин
Жал ми е, деновиве сум заразен со опасна мутирана форма на вирусот "Ептен-ме-заболе-курац-за-некојаси-Кети" (во медицината попознат како ЕМЗКЗНКх25). Можеби ќе треба да тркнам до болница.
 
Член од
24 февруари 2009
Мислења
196
Поени од реакции
3
Да бевте попаметни тие што напишавте дека тоа е Кети,ке споредевте малку РЕЧНИКОТ на Кети во постовите што се издвоени на почеток,и речникот на Лавли и одма ке ви беше јасно дека НЕ е Кети и дека НЕ МОЖЕ да биде. Вие гет а лајф а не она!
 
T

Tetro

Гостин
Да бевте попаметни тие што напишавте дека тоа е Кети,ке споредевте малку РЕЧНИКОТ на Кети во постовите што се издвоени на почеток,и речникот на Лавли и одма ке ви беше јасно дека НЕ е Кети и дека НЕ МОЖЕ да биде. Вие гет а лајф а не она!
 

derrain

артилерец
Член од
4 февруари 2009
Мислења
364
Поени од реакции
205
Море мајката, фанови на фановите на фанови на пеачи кои се фанови на првите фанови.
Некој семи ритард мутант со 99,9 % воздух во главата кој константно диши но сепак не се празни бидејќи се полни од извори кои засега остануваат непознати за научниците од Одделението за душевни болести на празноглавци при Општа болница св. Кајгана.
Не верувам дека Ловли е Кети и дека сама ја шири приказната за себе, ако е така тогаш светот навистина е осуден на пропаст.:buum:
 

General Centar

Се колнам... за ослободување на Македонија...АМИН
Член од
31 март 2011
Мислења
350
Поени од реакции
188
Погрешна констатација! :pipi:
Инаку не знам што да кажам за девојчево, греота! :kesa:
Ahahahahahaha BURN!!!! samata se zafrkna demek aj da testiram kako ke pominam na forum pa ke se kazam, ama posto toa sto go pisa e seriozna bolest sega se vadis ahahahaha izgorel lonceto pretece mlekoto i da SMENI SI GO DILEROT
 
Член од
3 јули 2008
Мислења
245
Поени од реакции
9
Еве да речеме дека сум Кети на пр. и дека имам намера да си се промовирам самата себе... Зошто би ја поставила тогаш темата во Чек дис аут? :tapp:
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
малку :eek:ftopic: ... ќе си отворам пејџ на фб и баш да видам колку фанови ќе имам сакам и јас фејмос да бидам:pos::pos:
 
Г

Господ

Гостин
Да бевте попаметни тие што напишавте дека тоа е Кети,ке споредевте малку РЕЧНИКОТ на Кети во постовите што се издвоени на почеток,и речникот на Лавли и одма ке ви беше јасно дека НЕ е Кети и дека НЕ МОЖЕ да биде. Вие гет а лајф а не она!
Сакаш да кажеш дека постои хипотетичка ситуација каде што Лавли не е Кети ама може да биде?
 

General Centar

Се колнам... за ослободување на Македонија...АМИН
Член од
31 март 2011
Мислења
350
Поени од реакции
188
Еве да речеме дека сум Кети на пр. и дека имам намера да си се промовирам самата себе... Зошто би ја поставила тогаш темата во Чек дис аут? :tapp:
Zasto si zabegana :toe:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.085
Поени од реакции
156
Еве да речеме дека сум Кети на пр. и дека имам намера да си се промовирам самата себе... Зошто би ја поставила тогаш темата во Чек дис аут? :tapp:
кој признава пола му се простува :|
имаш време
 
Г

Господ

Гостин
За секоја Кети постои Лавли во сегментот [16,17] каде што Кети е примитивна функција на Лавли,која е интеграбилна по Риман,ако и само ако вредноста на Лавли остане иста кога ќе се сменат границите на интегралот,тоест во зависност од симетричноста на Лавли.
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Жал ми е, деновиве сум заразен со опасна мутирана форма на вирусот "Ептен-ме-заболе-курац-за-некојаси-Кети" (во медицината попознат како ЕМЗКЗНКх25). Можеби ќе треба да тркнам до болница.
Аха, затоа пишуваш на темава.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Is this how your mother thought you to treat a 16 y/o girl?!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom