Кети е фан намбр уан !

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
Да бевте попаметни тие што напишавте дека тоа е Кети,ке споредевте малку РЕЧНИКОТ на Кети во постовите што се издвоени на почеток,и речникот на Лавли и одма ке ви беше јасно дека НЕ е Кети и дека НЕ МОЖЕ да биде. Вие гет а лајф а не она!
И нејзината најдобра другарка дојде да ја брани...
/Ах, колку потресувачки....:icon_eek::cry:
Кети продолжи со својата фан професија и потруди се да не бидеш забегана, да не ти се смеат, оти тоа ке ти се одрази во животот понатаму.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.381
Поени од реакции
28.497
чим ја исполнува тоа нека си продолжи, само нека не си набива суета.
можеби тоа е еден вид на колекционирање, хоби.
ескјуз ми, ама неможам да си го насочам вниманието кон хејтање на нечие средство за среќа.
 
Г

Господ

Гостин
чим ја исполнува тоа нека си продолжи, само нека не си набива суета.
можеби тоа е еден вид на колекционирање, хоби.
ескјуз ми, ама неможам да си го насочам вниманието кон хејтање на нечие средство за среќа.
За колекционерството :vozbud: чаре...како нова :vozbud:
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Страшни се ваквите персони :S
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Многу ме потсеќа на овој
 
Член од
24 февруари 2009
Мислења
196
Поени од реакции
3
И нејзината најдобра другарка дојде да ја брани...
/Ах, колку потресувачки....:icon_eek::cry:
Кети продолжи со својата фан професија и потруди се да не бидеш забегана, да не ти се смеат, оти тоа ке ти се одрази во животот понатаму.
Најдобра другарка сум на Лавли,а не на Кети.:wink: Дај Боже да бев на Кети,ке ми го продолжуваше животов секојдневно со нејзините глупости.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
Кети е професионален фан. Кога ќе остаре, ќе ја основа првата Македонска фан академија.
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
малку :eek:ftopic: ... ќе си отворам пејџ на фб и баш да видам колку фанови ќе имам сакам и јас фејмос да бидам:pos::pos:
За сите што ја сакаат Николина <3

:pos: :pos: :pos:

Уживам читајки ги ваквите теми,само продолжи Кети,најбоље си:pipi:не ги слушај другите...

Најдобра другарка сум на Лавли,а не на Кети.:wink: Дај Боже да бев на Кети,ке ми го продолжуваше животов секојдневно со нејзините глупости.
Добро Пегава,укапиравме,чилни сега...
 
Г

Господ

Гостин
Најдобра другарка сум на Лавли,а не на Кети.:wink: Дај Боже да бев на Кети,ке ми го продолжуваше животов секојдневно со нејзините глупости.
Are you saying that Kattie would suit you better as a best friend than Lovely?
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Не ми текнува на името на тој ексцентричниот милионер што правеше упад на утакмиците од Ман Утд и се сликаше со играчите. Мислам Кети не е милионер ниту Боки 13 е Форлан (освен малку во фризурата) ама ме потсети малку на него темава сега ќе прогуглам да се потсетам.

Друго за размислување е дали ова е природна ретардација (double digit IQ) или пак турските титловани серии имаат некакво влијание.
 

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.621
Поени од реакции
412
Е добро ај... :tapp:
Како што кажав, немам намера да се докажувам. :)
Туу да не отвори човек тема, одма ме нападнавте ни крива ни дужна :icon_lol:
Btw, имам 16 години, и што со тоа? Као демек тоа е некој доказ дека сум Кети?! Нема врска :)
Ама не дека си,не викаме тоа туку ако имаш 16 тоа ај некако се поклопува,на форумов си се претставила како Кате и тоа некако е слично со Кети ама ако и она е од Аеродром како ти:)))
Башка баш и ти некако по НЕКСТ ТАЈМ :)))
Темава може да е поинтересна ако играме детективи:))
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
Ништо не е, ќе и помине......



....Се надевам!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom