Кети е фан намбр уан !

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Естрада?!?!? U got to be shiting me...
 

Мортидо

занаетчија дете
Член од
15 февруари 2009
Мислења
1.874
Поени од реакции
1.087
Кети 4 лифе.Гоу гоу Кети!...анд невер кам бек...
 
С

сашенко

Гостин
Get a life girl.Разбирам да си фан и да поштуваш нечиј успех ама ова е болест веќе.Колку треба на чоевек да му биде досаден неговиот живот па да почне да се плетка и да се радува на животот на другите? Јас исто така сум фан на некои спортисти и бендови, пејачи, клубови ама па сега да стане мајкл џексон од гробишта и да се појави пред мене па не би бил возбуден ич.Па јбг човече јас не сум по човекот забеган па да се палам и да врискам кога ке го видам...Го поштивам тоа што го работи и викам секоја чест бате од сите други од твојата класа твојот продукт (што и да е ), песна или пак успех некој ми прави најмногу мерак и сум голем фан на твојата работа, твојот успех.Ама јас си имам сопствен живот и мене ама ич нема око да ми трепне ако бон џови дошол у скопје а јас поради некоја битна лична работа нема да бидам присутен на настанот.Па чекај малце се работи за мојот живот, мој успех ке градам, нормално е да сакаш нешто и да навиваш за нешто ама тоа е на второ место или трето во мојот живот.Се имам себе си да се гледам и да си креирам успех за себе, пријателите, блиските сите по ред.Ама да одам да врискам по некого, да му пишувам на фејсубук и да го пратам постојано што прави и да се радувам на тоа мене ми изгледа како болна работа.Ти си девојче тежок пациент искрено.Се надевам го читаш ова и прими еден совет од мене искрен... GET A LIFE
 

karlovic

имам срце ама имам и фрижидер
Член од
5 ноември 2010
Мислења
616
Поени од реакции
161
здраво Кети јас сум твој фан,сакаш да водиме љубов?:pipi:
 

General Centar

Се колнам... за ослободување на Македонија...АМИН
Член од
31 март 2011
Мислења
350
Поени од реакции
188
Keti opraj se ova ne e normalno, pobaraj pomos!
 
Член од
3 јули 2008
Мислења
245
Поени од реакции
9
Е, нема да може

- That`s you`re excuse, right? :icon_lol:

О боже, секако дека не! :pos:
Навистина немам намера да се докажувам, ми беше интересна "статијава" и ја споделив тука, немам никаква врска со девојчево. :pipi:
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Погрешна констатација! :pipi:
Инаку не знам што да кажам за девојчево, греота! :kesa:
Абе не си ти крива што немаш доволно мозок да констатираш дека ти мавале ремет на http://radiomk.com/scena-makedonija-...fan-na-godnata
Јадната си помислила дека е нешто за пофалба и оп туп ступ на кајгана арно ама дур се свестиш си го изеде реметот, ќути сега кри се не кажувај дека си ти , од кај знаеш може не се јавиле кај докторот да му кажет дека си избегана :tapp:
 
T

Tetro

Гостин
О боже, секако дека не! :pos:
Навистина немам намера да се докажувам, ми беше интересна "статијава" и ја споделив тука, немам никаква врска со девојчево. :pipi:
.... Освен тоа што до пред малку ти пишуваше под аватарот дека имаш 16 години, а сега бројката мистериозно исчезна. :pos:

--- надополнето ---

 
Член од
3 јули 2008
Мислења
245
Поени од реакции
9
Е добро ај... :tapp:
Како што кажав, немам намера да се докажувам. :)
Туу да не отвори човек тема, одма ме нападнавте ни крива ни дужна :icon_lol:
Btw, имам 16 години, и што со тоа? Као демек тоа е некој доказ дека сум Кети?! Нема врска :)
 
T

Tetro

Гостин
Да бегам од темава додека не те видам ваква :pos:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom