Кајгана собиранка во Прилеп

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Или кој дојде дојде, кој не куров ме боли :icon_lol:.

Сега засега сме јас zigi812 и The Magus, уште еден ни фали да ги победиме чкембарите, да видат како се прај собиранка :icon_lol:.

Собиранката е од отворен тип добредојдени се сите дури и добропознатиот не би го тепал тогаш, давам чесен витешки збор :icon_lol:.

А да место Кафе Имиџ идниот петок, дата една недела после сега. За подетални информации понатаму во темата :icon_lol:.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
130
Поени од реакции
140
Или кој дојде дојде, кој не куров ме боли :icon_lol:.

Сега засега сме јас zigi812 и The Magus, уште еден ни фали да ги победиме чкембарите, да видат како се прај собиранка :icon_lol:.

Собиранката е од отворен тип добредојдени се сите дури и добропознатиот не би го тепал тогаш, давам чесен витешки збор :icon_lol:.

А да место Кафе Имиџ идниот петок, дата една недела после сега. За подетални информации понатаму во темата :icon_lol:.
со куров ме боли собиранка не се прае (y)
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
со куров ме боли собиранка не се прае (y)
Генезата на куров ме боли, тебе изгледа не ти е јасна. Тоа означува есеценцијално езотерично значење со длабоки корења во нашата култура. Шо значи не ми е гајле, односно опуштено дружење и разменување на различни мислења во врска со животот и општо неговото значење. Или едноставно курот те боли.
--- надополнето: 9 февруари 2013 во 01:10 ---
Добро сега сериозно сега засега сме тројца што е успех сам по себе, а се надевам дека повеќе луѓе ќе има :icon_lol:.
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
А да ви пуштам јас од домов едни прилепчанки па прајте им собиранка може ли ? Едната е само малку во носот како шпакла за бурек сечеЈне , а другата е како Бети Буп во глата. И така ми се смачи од нив земеЈте си и назад :)
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
едно влегување во темата читам: -КУРОВ МЕ БОЛИ- ...не ни дочитав, фино лепо слегов најдолу и еве сега пишувам и ти посакувам да собереш барем 2-3 :X3: и се чудам зошто досега не те корегирале
п.с. изгледа многу си пријатна личност (по муабетиве, ништо лично)
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Акција во Прилеп.За сите членови на Кајгана.
На 15 февруари се организира под покровителство на Владата и Синодот, целодневна акција за чистење на последиците од пожарот во манастирот Трескавец.
Потоа следува богата вечера во хотел Липа и ноќно забавно музичко дружење во кафич Имиџ во Прилеп.
Пријавување до 13. 02. 2013 год. овде.Распоред за поаѓање на автобусите од сите градови и села ќе биде накнадно објавен.
МИА.....
 

Пратеник

Ала Мадрид
Член од
28 ноември 2011
Мислења
995
Поени од реакции
617
ooo геј парада кај комшиите се спрема!
Во прилеп педерите ги отстранивме ,ма да немам ништо против нив само една суројца за в грб мавајне , е се од страна ако ни дојдат битолчани може да се вика забавата "геј парада"
 

Kajgana Shop

На врв Bottom