Кајгана собиранка во Прилеп

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.327
Поени од реакции
7.789
Ај добро утро на темава :icon_lol:.

А бе добро е не сум карал многу, инаку сите се добредојдени па и скопјани :icon_lol:.

Инаку идејата е во зачеток ама че ја прајме ебаго сите масовно на 15 е датата бе?

Ај заминав да поработам малку....
--- надополнето: 9 февруари 2013 во 08:57 ---
едно влегување во темата читам: -КУРОВ МЕ БОЛИ- ...не ни дочитав, фино лепо слегов најдолу и еве сега пишувам и ти посакувам да собереш барем 2-3 :X3: и се чудам зошто досега не те корегирале
п.с. изгледа многу си пријатна личност (по муабетиве, ништо лично)
Кој море не сме ние ко битолчаните уште во почеток тројца собрани сме за понатаму не знам :icon_lol:.


Значи договор многу нема оти од ветување кујча не се пусти.

Сега го чекам Магусо да отрезни да стани кај 3 сато одручек тој подетално ќе објасни :icon_lol:.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
Во прилеп педерите ги отстранивме ,ма да немам ништо против нив само една суројца за в грб мавајне , е се од страна ако ни дојдат битолчани може да се вика забавата "геј парада"
Нели првиод Сидаш во Македонија беше од Прилеп? Тој шо си ги зарази и децата и жената и сите умреа а тој остана жив. Имаше на ТВ па и некоја модна ревија праеа да му соберат пари му бил расипан телевизоро немал да гледа... како и да е, и тој да не иди ?
 

Пратеник

Ала Мадрид
Член од
28 ноември 2011
Мислења
995
Поени од реакции
617
Нели првиод Сидаш во Македонија беше од Прилеп? Тој шо си ги зарази и децата и жената и сите умреа а тој остана жив. Имаше на ТВ па и некоја модна ревија праеа да му соберат пари му бил расипан телевизоро немал да гледа... како и да е, и тој да не иди ?
Да се разбериме тој не е педер,бивш наркоман е чоеко
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.696
Поени од реакции
11.826
bucio ја еба работава со куро ме боли ама познавајчи те знам дека не мислеше така :D Имате сите гратис песна од мене тие шо че дојда, ако дојда :X3: цуци буци
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.327
Поени од реакции
7.789
bucio ја еба работава со куро ме боли ама познавајчи те знам дека не мислеше така :D Имате сите гратис песна од мене тие шо че дојда, ако дојда :X3: цуци буци
Кој море гужва ќе има масите и столиците ќе се извадат надвор за да има простор :icon_lol:.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.327
Поени од реакции
7.789
Значи датата е 15 Февруари во Caffe Image, е сега од колку саатот не знам Магус таа работа....
 

NelTu

Coffee addict
Член од
1 август 2011
Мислења
2.370
Поени од реакции
7.013
Многу прилепчани сте се собрале.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.613
Поени од реакции
31.820
Јас иоанака во последно Имиџ одам, така да голема е веројатноста да идам ако ме примате. И вечерва натака кај Чакаровци че бидам.
 
2

~2A

Гостин
Можеби че дом и че си седнам на некое масиче и ќе барам 3-4ца други каде што седат и по тоа ќе заклучам дека тие се креаторите на собиранката. :гик:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom