Кајгана собиранка во Прилеп

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
Можеби че дом и че си седнам на некое масиче и ќе барам 3-4ца други каде што седат и по тоа ќе заклучам дека тие се креаторите на собиранката. :гик:
Ние че гледаме по масите кај си и че те најдиме.:D
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.613
Поени од реакции
31.820
Можеби че дом и че си седнам на некое масиче и ќе барам 3-4ца други каде што седат и по тоа ќе заклучам дека тие се креаторите на собиранката. :гик:
или по некое надворешно белегче кое че алудира на Death Note, че излезиш на виделина :icon_lol:
 

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
Ништо вечерва че манијачам и че си погодувам кој е кој.:vozbud:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.327
Поени од реакции
7.789
Се молат манијаците и наркоманите да бидат мирни, тоа ќе биде културна собиранка :icon_lol:.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.613
Поени од реакции
31.820
Не знаеш ти што значи обична фармерка и една бела блуза со долги ракавици... членот turvior знае... :)))
бидејќи најверојатно има гледано Death Note.
Toj никот а :P И косицата че ја запазам, и погледот претпазлив. Готово откријан си, освен ако не мавниш некој блеф кој би го оттргнал вниманието од тебе.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ~A~

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
Се молат манијаците и наркоманите да бидат мирни, тоа ќе биде културна собиранка :icon_lol:.
Абе културно че си набљудувам околина, не сум бељаџика пак и ти...
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.696
Поени од реакции
11.826
И сега шо...вечерва собиранка или наредниот Петок? Абе каша - попара напраевте да в`ебам :D
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.696
Поени од реакции
11.826
Значи датата е 15 Февруари во Caffe Image, е сега од колку саатот не знам Магус таа работа....
Абе не знам 22:00 нека биди, ти кажи твоја организација е :D Ако с`опијанам ти че бидиш крив:icon_lol:
А вечер во Имиџ че бидам turvior го знам и че го отпоздравам (y)
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.613
Поени од реакции
31.820
Нареднио нареднио, само си кажав дека денеска че се оди пак таму, чунки сефтето го прават Кецо со новиот бенд, па да видиме како че трештат иако не се сомневам во нив.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom