Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

Кој е подобар?


  • Вкупно гласачи
    202
Статус
Затворена за нови мислења.

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Мене посебно ме засега каква е столицата :)))
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Ај најди некоја ексклузивно неотпеана песна и од Елтон Џон :pos2:
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
222
Знајш дека си матуфо паше? :pos: :pos: :pos:

По тебе денот умира за твојта ноќна кралицааа..

Серпико.. :love: :pipi:
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
heh! Misho Kan svireshe na pesnava, hehe bash se sekavam ne beshe tolku kelav!:majmun6:
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.499
Поени од реакции
14.651
Пиши цртка и од мене.
 

Lajce

Не за сркање
Член од
19 април 2006
Мислења
997
Поени од реакции
116
Добро вечер, поздрав од Јужна Ирска :smir: ве слушам. Мр. Серпико поздрав.
 

La Española

Лекот е отров!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
1.808
Поени од реакции
556
И се ќе поминеее... И ќе останеме двајца што се сакалееее... :jaj:

Тука сум :pipi:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Kалиспера!

Пoјне пу пас?
Ти ехи Кајгана?
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Боби, јас имам една порака до Бакојани. Група Македонија- ЗМ,ЗМ,ЗМ.

Поздрав до Букурешт.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.055
Sirtaki....buzukiii, za grci bazooka!

Kako vikaa?? kalispera, eee ama Kalimero nema pravdina vikase.
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
ај се уклучив...ќе сум со кајгана радио едно 10 - 15 минути... после бегам кај конкуренцијава...ебанка...:nesum:
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Обои мееее!!!
НАТО- вски :pipi:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
еееееееееее боби... се припремаш за во собрание, а...:vozbud::vozbud::pos2:
џст кидинг...
бтв...стварно уба песничка:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom