Кајгана просечни кладилничари на српски јазик

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.943
Поени од реакции
9.580
Темата не е за слики од просечен кладионичар туку за членови од кајгана. Нека остане така.
темава има добар наслов и треба да се опфакаат членовите од Кајганава нека има и рандом али ја најмалку видов мемиња за да речиме Џони,Ставро (Стефан веке е ѕвезда на темава он:D) итн или како на пример шо се инспирира еден член од статусите на Геврек пред недела дена ок е на пример за мислам дека е Пеџа значи сликите шо му ги мемираат се уникат значи напишаното со сликата бар некоја логика има незнам овој Џонтра од кај таква инспирација црпит :pos: или за Стелт или како е шо имаше неколку мемиња ок е ама има и некој шо се некако насила да неречам безвезни има онака исфорсирано ниту сликата има ниту напишаното врска некоја па и шо читам погоре некој си бараат да им направат мемиња :eek:.Ова сликава со Србендава е ок пошо од него почна све.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ако се на сила, тоа не значи дека на некој треба како инфузија да му вметнуваме хумор :)
Ајде, баталете, доста се објаснувате, правете мемиња :D
Еве го Стефан, пофторно :)

capture.jpg
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
А и фацата ми е таква, како гром да ме акнал, уствари ко да сум паднал на тикет. :D
Башка Париз во позадина, гарант на ПСЖ сум паднал. :D
Тргнаф искрено на Џонтра да му ја праам на таа грда слика кај што е у двор изглеа и уште чачкалица му фали у уста али сфатиф дека нема човек што повеќе паѓа на тикети од тебе. Или има, Џони :D
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.481
Поени од реакции
109.556
Тргнаф искрено на Џонтра да му ја праам на таа грда слика кај што е у двор изглеа и уште чачкалица му фали у уста али сфатиф дека нема човек што повеќе паѓа на тикети од тебе. Или има, Џони :D
Абе брат, вака коа ќе размислам подлабоко, кај мене треба да стои само ПАО. :pos: Некој ако ме мемира следен пат може и така да ми напраи, појако би изгледало. :ROFLMAO:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.577
Поени од реакции
43.123
Падна ептен темава, ако успееме да ја вратиме во полн сјај ќе биде топ, ама некако го нема хајпот веќе.. :(
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Абе брат, вака коа ќе размислам подлабоко, кај мене треба да стои само ПАО. :pos: Некој ако ме мемира следен пат може и така да ми напраи, појако би изгледало. :ROFLMAO:
:D
capture.jpg
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Падна ептен темава, ако успееме да ја вратиме во полн сјај ќе биде топ, ама некако го нема хајпот веќе.. :(
Чекајте па и вие празници беа, плус све од слика го измемиравте, нека аплоадираат луѓево овие недела две нешто ново ;D
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Абе дечки, шо не стававте вака слики и на темата за матуранти ? :icon_lol:
 
Член од
15 август 2009
Мислења
2.023
Поени од реакции
4.873
Ако се на сила, тоа не значи дека на некој треба како инфузија да му вметнуваме хумор :)
Ајде, баталете, доста се објаснувате, правете мемиња :D
Еве го Стефан, пофторно :)

Прегледај го приврзокот 119190
And he is back!:pos::pos::pos:[DOUBLEPOST=1428963370][/DOUBLEPOST]
После 20 прочитани страни, имам некое чуство како да сум успеал во животов. :D
:tvg:
Вие што читате пола тема успеавте ли во живтотот?!:D
Прочитај се!
 

TheMessenger

Кодош
Член од
18 февруари 2012
Мислења
371
Поени од реакции
473
And he is back!:pos::pos::pos:[DOUBLEPOST=1428963370][/DOUBLEPOST]

Вие што читате пола тема успеавте ли во живтотот?!:D
Прочитај се!
Стасав до 18та пред велигден, сега продолжив... и не зажалив. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom