Кајгана просечни кладилничари на српски јазик

Член од
14 декември 2013
Мислења
4.157
Поени од реакции
10.994
дајте меме генераторот бе, да се прбоам и јас :D
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Најјако кај овие мемиња ми е мешањето и правање ненормален хибрид на сељачко српски, нешто македонски, хрватски јазик и босански изрази, може комонто да се патентира од страна на форумџиите како југословенски јазик.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.139
Поени од реакции
84.830

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Кладењево на горенаведениот клуб ме потсети. Со еден другар пред некоја година пишувавме заедничко ливче, он за нив навива и колото играа дома против Блекбурн. Сакаше да ја играме кец и 3+, јас инсистирав дека таква комбинација на моето ливче не иде, не може да се поттикнува на ниеден начин нивна победа, а јас да бидам дел од тоа. Попушти и ја пишавме само 3+. Изгубија 3-1 и ја фативме :kezec:

(али не фативме други од ливчето, ама нема везе :D )
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.565
Поени од реакции
43.097
Кладењево на горенаведениот клуб ме потсети. Со еден другар пред некоја година пишувавме заедничко ливче, он за нив навива и колото играа дома против Блекбурн. Сакаше да ја играме кец и 3+, јас инсистирав дека таква комбинација на моето ливче не иде, не може да се поттикнува на ниеден начин нивна победа, а јас да бидам дел од тоа. Попушти и ја пишавме само 3+. Изгубија 3-1 и ја фативме :kezec:

(али не фативме други од ливчето, ама нема везе :D )
Знаев оти ќе изедеш гомна дека не ги играш никогаш, ама ме мрзеше да барам друга слика. xD
 

Kajgana Shop

На врв Bottom