Кајгана журка - Club Midnight! (импресии тука, фотки во галеријата) :)

Член од
5 јули 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
205
Додека не сум заборавил, да ја пријавам и Биг Кис на собиранкава:)
Се гледаме за една недела друштво:)

Ејјј супер и ти ќе идеш.Едвај чекам да се запознаеме,се надевам ќе го задржам досегашното мислење за тебе.Се чека сабота!!!
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
најверојатно нема да дојдам,само во последен момент ако се премислам.Убаво да си поминете
 

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
Ќе иде некој од Кисела Вода?
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.924
Поени од реакции
12.418
Значи за жал морам да кажам дека јас,вес и барби немат да присуствуваме затоа што бидејќи последнава недела не одржуваме најдобри односи со здравјето. Убав провод на сите :smir:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Значи за жал морам да кажам дека јас,вес и барби немат да присуствуваме затоа што бидејќи последнава недела не одржуваме најдобри односи со здравјето. Убав провод на сите :smir:
Демек сакате да напрајте дек вирус имат во Охрид за да го саботирате зимскиов туризам... Е не мојте, сигурно или се имате лапано меѓусебно или си имате дишено една во друга, па сеа се поболивте. Можно е и на ладно цименто да сте седени пред зграда, АМА НЕ Е ВИРУС!!!!!
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Еј да. Некој од Бутел, Чаир сака да идеме заедно?
 
G

GoddessOfRock

Гостин
ЈАс не идам, далеку ми е, пљус тоа за учење многу имам !:pos2:
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
Ја изглеа ќе дојдам сама и плус никој не знам од тие таму шо ќе бидат значи супер ќе си поминам ...
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ја изглеа ќе дојдам сама и плус никој не знам од тие таму шо ќе бидат значи супер ќе си поминам ...
Ко ќе ме видиш мене - пријди ми. Ем со сите ќе те запознаам, ем навистина ќе си поминеме супер:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom