jogurt_mkd
Поени од реакции
2

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Да, правиме тест.
    Само еднаш на ден можам да ти кликнам, а ти кликнав веќе во школо.
    се познавате со Кире а?
    ја брат појма неам кој е Кире али по форумов си заживеавме... Тек не зближи... инаку сум од Прилеп јас, а претпоставувам ти си од Ск така? Поздрав брат се читкаме по форумов :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom