Катарина Ивановска

Р

~~РубинРед~~

Гостин
Морам да признаам дека прв пат слушам за девојкава. Не е лоша, но со мала корекција на носот, сметам дека би била поубава.
Девојката на мојот аватар!

Да се навратам на темата:Убава,Грда кој што сака нека збори,она си заработува,си шета на модните писти и ич око не и трепка...Си може:pipi:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.621
Поени од реакции
11.167
Слушам (ќе) потпишала договор со Victoria Secret. Некој нешто повеќе да не знае?
 
A

Antigona

Гостин
Зошто не ме чудат негативните коментари за ова македонско девојче кое решило да просперира низ светот ?

Да беше албанка сигурно албанците ќе ја поддржуваа , ќе и даваа комплименти за тоа колку е успешна ( како што си ја фалат Елиза Душку актерката)

А вака чудна работа , македонците не се гордеат со нешто наше македонско по светот , туку што е можно повеќе критики и омаловажување . Се прашувам дали е во прашање менталитетот или ........хммм ?
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.824
Поени од реакции
6.093
Едноставно прекрасна!
Ја знам од малечка, (со сестра и‘ бевме иста генерација во основно), уште од тогаш беше прекрасно девојче. Секоја чест, заслужи да стигне до врвот. И колку добро чувство, на најлудите ревии ќе имаме наш Ангел :love:
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.480
Поени од реакции
28.762
Сега ќе сјае како ангел на Викторијас Сикрет. Браво за неа :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Мене ми е многу убава девојка. Браво што стигна до Викторија`с сикрет :)
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873

Sapphire

Persona non grata
Член од
30 јануари 2011
Мислења
935
Поени од реакции
1.559
Бог знае по кој пат стигнала до Викторијас сикрет, колку што знам патот до таму е речиси невозможен.. колку по убави и поуспешни манекенки не успеале да влезат во тој бизнис,ама оној кој сака да успее во нешто не одбира што ќе жртвува :D
И не знам стварно, искрено.. девојката не е ништо посебно, споредувајки ја со останатите ангели таа е грдото пајче :LOL:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.403
Поени од реакции
7.669
Бог знае по кој пат стигнала до Викторијас сикрет, колку што знам патот до таму е речиси невозможен.. колку по убави и поуспешни манекенки не успеале да влезат во тој бизнис,ама оној кој сака да успее во нешто не одбира што ќе жртвува :D
И не знам стварно, искрено.. девојката не е ништо посебно, споредувајки ја со останатите ангели таа е грдото пајче :LOL:
Кога хејтерот ме плука од љубомора пука....
Моделите за Тајната на Викторија ги бираат жени кои се долги години во модниот бизнис. И патот не е невозможен. Влегуваат модели кои се максимално професионални и девојки кои се идеално женствени.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom