Канал 5 ќе ги пренесува натпреварите од најквалитетните европски натпреварувања!

К

кременко

Гостин
Постои разлика помеѓу Критика и Критизерство ( мрчење )
Првото го трпиме ,а за другово...знаеше веќе нели

Уживајте во вечерашните преноси , ЧЕЛ-ПОР и МАР-МИЛ
па неможам да уживам коа нема слика , секогаш така се праи или пред Ф1 или пред ЛШ , малце и тоа да го средите ,а не само сте купиле тв права за ЛШ а немате низ цела македонија гледаност , зборам за неготино :wink:
 
Член од
26 август 2009
Мислења
21
Поени од реакции
2
Bre, bre, frustracii...
Covek vi posakuva prijatni momenti so fudbalot a vie...breee, da nejkete da ve prasame i koja sponsor da go najdeme, a? Mozebi ovie ne vi se po keif?

A za toa koj se krie pod nikovi, pa TI li najde da mi kazes...ajde dojdi vecer u Kanal 5 i imaj muda pred kameri da zastanes i da kazes zasto ovaa a ne onaa utakmica...ili , vaka pod jorgan planina
Sramota
 
К

кременко

Гостин
па неможам да уживам коа нема слика , секогаш така се праи или пред Ф1 или пред ЛШ , малце и тоа да го средите ,а не само сте купиле тв права за ЛШ а немате низ цела македонија гледаност , зборам за неготино


одговори ми за ова ^
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
друже не се нервирај , уживај си , шо ке си пуштите тоа ке си гледаме , значи не трпите критики ,ок ваше си е тоа пријатно :helou:
Не не не, што ќе си пуштат толку луѓе ќе ги гледаат.

Предложената анкета беше најдемократски механизам кој беше предложен засега. Ајде ако не им одговара то нека си имаат нивно жири па еден меч нека е по нивна желба и еден по желба на публиката мислам дека е фер.
Од друга страна па ако не ги гледа никој ќе се плачат за да ги кинат другите преноси од странските телевизии на кабелска шо на крај пак го прај заебан корисникот.
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
па неможам да уживам коа нема слика , секогаш така се праи или пред Ф1 или пред ЛШ , малце и тоа да го средите ,а не само сте купиле тв права за ЛШ а немате низ цела македонија гледаност , зборам за неготино


одговори ми за ова ^

Тие се КАНАЛ 5 - кај сакаат таму ќе имаат гледаност! :pos:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Bre, bre, frustracii...
Covek vi posakuva prijatni momenti so fudbalot a vie...breee, da nejkete da ve prasame i koja sponsor da go najdeme, a? Mozebi ovie ne vi se po keif?

A za toa koj se krie pod nikovi, pa TI li najde da mi kazes...ajde dojdi vecer u Kanal 5 i imaj muda pred kameri da zastanes i da kazes zasto ovaa a ne onaa utakmica...ili , vaka pod jorgan planina
Sramota
Ајде, остави ти тука матичен број, слика, име и презиме и домашна адреса, а јас ќе дојдам да разговараме какви неписмени мочковци ни ја креираат програмата за гледање.

Гарант секоја ноќ се будиш испотен од кошмарите во кои е вклучен Велија Рамковски. :tapp: Шо ли ти праи само не знам у сон?
 
Член од
26 август 2009
Мислења
21
Поени од реакции
2
Ne be nema problem, ostajte adresi i kje vi pustime anketarski listoi po doma...pa da si glasate na raat
Za u Negotino, pojma nema, ne sum bil nikad,ama resete go vasiot kabelski

Ili mozda da im se javime na UEFA nova zdrepka da praat, ovaa izgleda ne vi se sfigja ( bar na nekoi )
 
К

кременко

Гостин
Ne be nema problem, ostajte adresi i kje vi pustime anketarski listoi po doma...pa da si glasate na raat
Za u Negotino, pojma nema, ne sum bil nikad,ama resete go vasiot kabelski

Ili mozda da im se javime na UEFA nova zdrepka da praat, ovaa izgleda ne vi se sfigja ( bar na nekoi )
abe druze kakov kabelski ne mi zbori sea i ti bosh muabet i ne mi begaj od temata , te prasuvam koga ke stavite repetitor salam za da gledam na obicna antena , problemot ne e do kabelskiot operator do kaj vas e
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Ne be nema problem, ostajte adresi i kje vi pustime anketarski listoi po doma...pa da si glasate na raat
Za u Negotino, pojma nema, ne sum bil nikad,ama resete go vasiot kabelski

Ili mozda da im se javime na UEFA nova zdrepka da praat, ovaa izgleda ne vi se sfigja ( bar na nekoi )


аха... значи вас не ве боли цеФка што сака да гледа народот. Па во интерес ви е бе да имате поголема гледаност, да знаете што сака народот. Не мора да пушташ анкетни листови, доволно е да поставите една обична анкета на нет, па и некое рекламче на истата страна (од кое ќе земете дополнителни средства, ти гарантирам дека би бил еден од најпосетуваните линкови) и ако толку ви се дига на тоа сами да бирате, изберете вие еден натпревар, а другиот според веб гласањето.
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Ne be nema problem, ostajte adresi i kje vi pustime anketarski listoi po doma...pa da si glasate na raat
Za u Negotino, pojma nema, ne sum bil nikad,ama resete go vasiot kabelski

Ili mozda da im se javime na UEFA nova zdrepka da praat, ovaa izgleda ne vi se sfigja ( bar na nekoi )
Не мешај баби и жаби.
1. Уефа нема врска со глупите одлуки на К5.
2. Колку ги почитуаат гледачите толку ќе бидат и гледани.
3. Кој фактор си ти со помалку од 10 мислења на форумов. Очигледно си само за провокации овде. Натаму ти ми си на игнор. Ако се појави ФилеXФиле (барем тој го знајме дека е од канал5) со некаков коментар ќе продолжам со расправање а ти знај си таму ...:salut:
 
К

кременко

Гостин
tolku e se otkaza od nas nema so nas razbiranje :pos2::pos2:

ali toa e , koa nema odgovor mi vrti muabet uefa vamte tamte
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
:pos:

Леле фудбалчево на трева... :)
Ама некако многу брзо стигнаа Филе и Артим од студио во дворот на Канал 5. :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.537
Поени од реакции
14.266
Има кај вас Канал 5 бе ? Кај мене нема, се јавив во Кабловска, и ми викаат до репетиторот било, од таму ја исклучиле..

Само Канал 5+ има, таму и ќе глеам, да видам Милан што противници ќе бидат. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom