Како ја мерите големината?

Статус
Затворена за нови мислења.

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Mandrak напиша:
има ортопедски помагала, пластични операции, вградување силиконски вметоци...:pos:
Абе природна дарба си е природна иначе никогаш не сум го мерел:icon_lol: немам потреба дал господ има нешо у гаки
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Еве нешто што најдов:

"Не можете посматрајќи ги дланките, стапалата, носот или градбата на телото да заклучите ама баш ништо за големината на неговата "машкост". Иако повеќето делови на телото се во пропорција со големината на останатиот дел од телото, кога се работи за пенисот, тоа не е случај. Може да се погоди маж со големи дланки да има голем пенис, но исто така може да има и мал. Исто така, може да се случи маж со поголеми дланки да има поголем пенис, слабите - дебели, крупните - мали. Едноставно, тие работи не се поврзани."
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Мене ми е ептен мал, така да немам проблеми со мерење.
Исто така и кога ми го мерат, нема проблеми.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
со сантиметар платнен... го имам мерено..

немам некоја должина. 18 цм...
 
Член од
27 август 2005
Мислења
783
Поени од реакции
7
исклучиво мерам со топломер. некако најконстанти резултати добивам. со линијар има варијации па методот не го препорачувам
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Се што има должина. :pos: Како и да е, среќен сум со своите +/-18 цм
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Сега плус или минус 18? Да не испаднеш со вагина бре ти?

Форчун, гледаш сеа како сите си се пофалија? После не им било важно, те техниката била одлучувачка...
 
Член од
5 декември 2005
Мислења
54
Поени од реакции
5
vo vremeto koga na nasive prostori ne se naogjalo linijar nasite pretci merele so race i izlegla konstatacijata : Ako mozis da go prefatis penisot so dvete race edna do druga e dobro, a ako posle toa se gleda i glavickata togas e masala :cuc: ... fala bogu kaj mene ima i masala ( ne mnogu ama toa e zatoa so mi se golemi racete :pos: )
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Toreador напиша:
Се што има должина. :pos: Како и да е, среќен сум со своите +/-18 цм
Генерално се фалат со должина во точни или приближно точни мери тие што сакаат да се осигураат дека имаат “поволна“ должина а уствари како црвче им е :baeh: :pos:
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Macedalien напиша:
Генерално се фалат со должина во точни или приближно точни мери тие што сакаат да се осигураат дека имаат ”поволна” должина а уствари како црвче им е :baeh: :pos:
Варира маце. Средна големина е 18. КОга сум повозбуден може и сантим до два повеќе да биде, а кога не сум стигнува некако до 18 (ова важи за дркање за ослободување од стрес :mrgreen: ) Akо сакав да ве лажам ќе тропнев 23 или 25. Фак ит, искреноста ми е лоша страна
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
spooky напиша:
Форчун, гледаш сеа како сите си се пофалија? После не им било важно, те техниката била одлучувачка...
Шокирана сум од искреностиве на членовиве:icon_eek: На почеток никој не си кажуваше големина, сега гледам веќе се опуштија, кој +/- си кажува, кој точни бројки, машала!
Што им текна да се отворат?:raz:
:pos:
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Dolphin напиша:
со сантиметар платнен... го имам мерено..

немам некоја должина. 18 цм...

oooooo ne mi se veruva :icon_lol:
18cm + 39 orgazmi ! Koj e ko tebe dophine:pos:
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
FortunE напиша:
Шокирана сум од искреностиве на членовиве:icon_eek: На почеток никој не си кажуваше големина, сега гледам веќе се опуштија, кој +/- си кажува, кој точни бројки, машала!
Што им текна да се отворат?:raz:
:pos:
Тоа се последни трзаи, со надеж дека ќе прочита некое женско па ќе се излаже! А надежта последна умира!!:pos::pos:
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
ThA-BiTcH напиша:
oooooo ne mi se veruva :icon_lol:
18cm + 39 orgazmi ! Koj e ko tebe dophine:pos:
оргазмите идат од мудата.. ако има 18цм.. не значи и дека има нормални муда...
шо знајш можно е били да носи...
Добар си делфине... терај си брат.. како ти е најубо.. ич да не те боле
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
Dolphin напиша:
со сантиметар платнен... го имам мерено..

немам некоја должина. 18 цм...
ја малку помалку од тебе.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom