Како си ги замислувате членовите на форумов?

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Зш си толку бе? Како не работи? Многу добро работи, и нема да скролаш ко на гифот тој шо скрола.
Зш вака пробувате интересни да бидете со несоодветни гифови, не разбирам. Ај сеа и мене некое полу несоодветно гифче клај ми.
Како слеп за стап се фати.
Не работи, затоа што други членови нон стоп ги цитираат. Почнеш да читаш некој пост кој нема никаква логика, после видиш дека ја цитирал бијонс. Вака фино лепо ги прескочуваш и тие постови, кај што се цитирани.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.281
Како слеп за стап се фати.
Не работи, затоа што други членови нон стоп ги цитираат. Почнеш да читаш некој пост кој нема никаква логика, после видиш дека ја цитирал бијонс. Вака фино лепо ги прескочуваш и тие постови, кај што се цитирани.
Точно е ова.
Поздрав топол скоро година дена ми беше на игнор, буквално во секоја тема ми даваше "прикажи ја игнорираната содржина"
А кога некој ја цитира и гледаш држи вода што пишал, сакаш да видиш кој е ботот кој си го стаил на игнор.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.861
Поени од реакции
54.395
Изгледа само јас сум ретардиран што свесно сакам да се нервирам.
Иам еден колега да го наречам, го иам на фејсбук и ликот е максимално напорен како во живо така и на фб, ама сепак не го ставам на хајд пошто уживам коа ќе го начекам да коментира со хумористична содржина на политички објави, `смешни` објави, на англиски со гугл транслејт, и коа ќе објави 50+ слики од рандом дешавка како прошетка со лингурот од куче, вожња со кинескиот мотор за кој мисли дека е Харли и дека штотуку искочил од Санс оф Анархи, перењето на својот според него најјак голф 4, посета на рандом цркви и очекувања дека Господ ќе му помогне за било што, одење на гости, на пикник, било каде, било што да праи, сето тоа документирано на фејсбук со нов албум слики кои сите ги гледам.

Јас сум болен човек.
 

LepiDzoni

Profesionalen ulichen cigan
Член од
25 јули 2014
Мислења
1.322
Поени од реакции
3.172
Како слеп за стап се фати.
Не работи, затоа што други членови нон стоп ги цитираат. Почнеш да читаш некој пост кој нема никаква логика, после видиш дека ја цитирал бијонс. Вака фино лепо ги прескочуваш и тие постови, кај што се цитирани.
Точно е ова.
Поздрав топол скоро година дена ми беше на игнор, буквално во секоја тема ми даваше "прикажи ја игнорираната содржина"
А кога некој ја цитира и гледаш држи вода што пишал, сакаш да видиш кој е ботот кој си го стаил на игнор.
Stavete gi i citirachite na ignor. I onaka se istite trojca cetvorica inceli sto gi citiraat celo vreme posto se zelni za bilo kakov kontakt so dupka megju noze.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.180
Поени од реакции
8.821
Последно уредено:

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.074
Поени од реакции
22.116
1634735054798.png



Tetka @pozdrav eden topol na rabota kako se rasprava so prelezani sto sepak sakaat da zakazat za vaksejn...

1634735249849.png


@bijons ... samo mesto mesto rozeva rabotna uniforma bela... u mkd od mal vo bolnica samo u belo gi gledav, poima nemam sega kako e,valjda uste belo?
Автоматски споено мислење:

1634735599988.png


@Византиецот кога отвара некоја тема и цел намерачен дека ќе стегне едно 100 слики за на крај да неможе да се развие дискусија... Али тоа е, у негов стил форумот си го претвара у блог.
Автоматски споено мислење:

1634736030649.png


@Tyrael doduse, vaka on si se zamisluva na temite za kulinarstvo a daleku mu e do plostad da ide za cokolado taka da ovaa dole e porealna valjda?

1634736272298.png
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom