Како си ги замислувате членовите на форумов?

Дискусија во форумот 'Чек дис аут!' започната од Нuкола, 4 октомври 2013.

 1. katinakatalina

  katinakatalina

  Член од:
  5 мај 2016
  Мислења:
  1.330
  Допаѓања:
  842
  [/QUOTE]
  Модераторот очигледно спие. Треба да се избрише и сликата од Инчуле.
  Мислам дека е забрането објавување на нечии лични слики!?
   
 2. Con Artist

  Con Artist the man with the key

  Член од:
  1 мај 2012
  Мислења:
  2.947
  Допаѓања:
  6.386
  Аман бе лепото, да не може човек да се нашали. Заебанција е, не беше со намера да навреди некој, сепак темава е за тоа. :D

  И баш е интересно свињчето. :D
   
 3. bijons

  bijons Lady in red

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  1.279
  Допаѓања:
  1.199
  ...,,ја лоцирав,, фотката, земена од форум Црно Бело каде навистина си е девојчето со таков ник, но ете некогаш и малку како да речам ,,поспори,, се вклучуваат во виртуелниот вртлог незаштитени без да знаат родителите, каде можат да бидат повредени на оваков или онаков начин...
  --- Споено дупло мислење, 8 јули 2017 ---
  ..апсолутно си во право и за тема и за животинчето, но споредбата не ти е соодветна, никој никаде не споредува човек со животно дека личи, макар и виртуелно ... тоа што јас те потсетувам на свиња не е во ред, постави слика од човек од 300 кг но да биде од човек не од животоно...ми ја сваќаш поентата?
   
  Последно уредено: 8 јули 2017
 4. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  17.375
  Допаѓања:
  12.068
  @bijons a.k.a the lady in red :backa:
  https://www.facebook.com/justliketoshare.mo/videos/1474031129325242/

  ,,,,,,ti ovaa slika od tvojot semeen album ja najde i od tolku shto ti se bendisuva ,,ili majkati ili sestratrati ke da e,,,pa od tolku mnogu sakanje na zhenska lichnost najde vakva domashna tvoja slika da stavish za bjonse,,,
  ,,,igri bez granici da ,,,no vo sekoja igra da ima i doza na domasjno vospituvanje sens za dobar vkus ,,,nitu ednoto nitu drugoto go nemash,,,
  ,,,i ne ,,,ne ti stavam slika duri nitu od zhivotno bidejki ni toa ne go zasluzhuvash,,,
  ,,,se vo ramkite na mentalniot sklop ,,,ako za tebe e ovoa nekakva si shega ,,znachi si zoofil ,,,

  ,,,a sega za mene postiraj da te vidam ,,,pa ke prodolzhime da diskutirame ako voopshto imash sram i obraz,,,,
  ,,,ajt pozzz,,,,
   
  На katinakatalina му/ѝ се допаѓа ова.
 5. faust.mephistopheles

  faust.mephistopheles Mr.DeLarge

  Член од:
  9 декември 2014
  Мислења:
  243
  Допаѓања:
  292
  @Џони Вајсмилер

  Го замислувам во некоја кладилница, вака растажен и распартален за Интер.  Кенан Вајсмилер :)
   
 6. katinakatalina

  katinakatalina

  Член од:
  5 мај 2016
  Мислења:
  1.330
  Допаѓања:
  842
  На Scirea, bijons и shumecha.tableta им се допаѓа ова.
 7. ШахМат

  ШахМат

  Член од:
  20 април 2013
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Плавуша, со напрчено устиче и со крупни кафеави очи кои доаѓаат до израз за време на добро пушење. Choker-от ти е заштитен знак и обожаваш да го носиш за време на сериозни активности. Блиску сум? :sneaky:
   
 8. Incule

  Incule

  Член од:
  4 јануари 2015
  Мислења:
  703
  Допаѓања:
  146
  Не сум плавуша ама до некаде погоди
   

Сподели преку: