Како си ги замислувате членовите на форумов?

Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Ајде ти гитла на црно бело..таму нема жив човек и јади говна колку сакаш...МРШ
Не сум јас крив шо ќе има гужва на клиника, ама еј стварно за никаде се луѓево, ништо во канта не фрлаат.
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.698
Поени од реакции
20.962
Еве ти Ибра фора.
Донеси ми ја мајка ти, сестра ти, да видиме дали сум педер.
Тоа го заклучивме, нема потреба да се мачиш и да се ставаш во незгодна и неприродна ситуација за тебе. Туку на кој сакаш прво да му кажам пошто ти немаш храброст за тоа. На сестра ти или на мајка ти или следниот пат да ги договорам заедно? Мада прошлиот пат ми оставија впечаток дека веќе им е позната твојата сексуална ориентација. Ни сами не им е јасно на кој си се истерал, додуша и од кај ќе знаат. На железничка не поминал толку народ.
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Тоа го заклучивме, нема потреба да се мачиш и да се ставаш во незгодна и неприродна ситуација за тебе. Туку на кој сакаш прво да му кажам пошто ти немаш храброст за тоа. На сестра ти или на мајка ти или следниот пат да ги договорам заедно? Мада прошлиот пат ми оставија впечаток дека веќе им е позната твојата сексуална ориентација. Ни сами не им е јасно на кој си се истерал, додуша и од кај ќе знаат. На железничка не поминал толку народ.
Сакам кажам не знам речам. Глуп, туп и неупотреблив.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.698
Поени од реакции
20.962
Сакам кажам не знам речам. Глуп, туп и неупотреблив.
А кој дел не го сфати ? Дека низ мајка ти и сестра ти поминале повеќе луѓе од на железничка или дека претпоставуваат дека си педер ?[DOUBLEPOST=1499152645][/DOUBLEPOST]@tobi
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom