Како си ги замислувате членовите на форумов?

Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
... не сум знаела дека те потсетувам на животно ( ако е свиња и таа си има душичка), крајно форумски неферски да човечки ник го асоцираш со животно ! благодарам за мислењето, тоа покажува многу за тебе, не за мене! [/QUOTE]
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
... не сум знаела дека те потсетувам на животно ( ако е свиња и таа си има душичка), крајно форумски неферски да човечки ник го асоцираш со животно ! благодарам за мислењето, тоа покажува многу за тебе, не за мене!
[/QUOTE]
Модераторот очигледно спие. Треба да се избрише и сликата од Инчуле.
Мислам дека е забрането објавување на нечии лични слики!?
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.024
Поени од реакции
19.499
... не сум знаела дека те потсетувам на животно ( ако е свиња и таа си има душичка), крајно форумски неферски да човечки ник го асоцираш со животно ! благодарам за мислењето, тоа покажува многу за тебе, не за мене!
Аман бе лепото, да не може човек да се нашали. Заебанција е, не беше со намера да навреди некој, сепак темава е за тоа. :D

И баш е интересно свињчето. :D
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Модераторот очигледно спие. Треба да се избрише и сликата од Инчуле.
Мислам дека е забрането објавување на нечии лични слики!?
...,,ја лоцирав,, фотката, земена од форум Црно Бело каде навистина си е девојчето со таков ник, но ете некогаш и малку како да речам ,,поспори,, се вклучуваат во виртуелниот вртлог незаштитени без да знаат родителите, каде можат да бидат повредени на оваков или онаков начин...[DOUBLEPOST=1499508968][/DOUBLEPOST]
Аман бе лепото, да не може човек да се нашали. Заебанција е, не беше со намера да навреди некој, сепак темава е за тоа. :D
И баш е интересно свињчето. :D
..апсолутно си во право и за тема и за животинчето, но споредбата не ти е соодветна, никој никаде не споредува човек со животно дека личи, макар и виртуелно ... тоа што јас те потсетувам на свиња не е во ред, постави слика од човек од 300 кг но да биде од човек не од животоно...ми ја сваќаш поентата?
 
Последно уредено:

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.764
Поени од реакции
29.026
@bijons a.k.a the lady in red :backa:
https://www.facebook.com/justliketoshare.mo/videos/1474031129325242/

,,,,,,ti ovaa slika od tvojot semeen album ja najde i od tolku shto ti se bendisuva ,,ili majkati ili sestratrati ke da e,,,pa od tolku mnogu sakanje na zhenska lichnost najde vakva domashna tvoja slika da stavish za bjonse,,,
,,,igri bez granici da ,,,no vo sekoja igra da ima i doza na domasjno vospituvanje sens za dobar vkus ,,,nitu ednoto nitu drugoto go nemash,,,
,,,i ne ,,,ne ti stavam slika duri nitu od zhivotno bidejki ni toa ne go zasluzhuvash,,,
,,,se vo ramkite na mentalniot sklop ,,,ako za tebe e ovoa nekakva si shega ,,znachi si zoofil ,,,

,,,a sega za mene postiraj da te vidam ,,,pa ke prodolzhime da diskutirame ako voopshto imash sram i obraz,,,,
,,,ajt pozzz,,,,
 
Член од
20 април 2013
Мислења
2
Поени од реакции
0
Ај некој мене нека ме замисли
Плавуша, со напрчено устиче и со крупни кафеави очи кои доаѓаат до израз за време на добро пушење. Choker-от ти е заштитен знак и обожаваш да го носиш за време на сериозни активности. Блиску сум? :sneaky:
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Плавуша, со напрчено устиче и со крупни кафеави очи кои доаѓаат до израз за време на добро пушење. Choker-от ти е заштитен знак и обожаваш да го носиш за време на сериозни активности. Блиску сум? :sneaky:
Не сум плавуша ама до некаде погоди
 

Kajgana Shop

На врв Bottom