MIKI1
Член од:
10 јануари 2008
Мислења:
19.019
Допаѓања:
2.686
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Локација:
Скопје
Професија:
диа

Сподели преку:

MIKI1

Поставувач на неодговорени прашања., Машко, од Скопје

@The Vampire До сега не сум имал проблем со примање пораки, а ПП не е блокиран од моја страна. Обиди се пак... 13 мај 2017

  1. Dovahkin
   Dovahkin
   Здраво Мики. Ме интересира дали за време на тримерскиот пост се пие вода или не?
   1. MIKI1
    MIKI1
    Dovahkin <

    не се држам до тримерот, така да не можам точно да ти одговорам, но колку ми е познато, во трите денови не се јаде и не се пие, но се мирува или барем не се работи тешко и активно, и се читаат молитви, како Божја помош за поднесување на тримирскиот пост.
    24 јануари 2018
    На Dovahkin му/ѝ се допаѓа ова.
  2. MIKI1
   MIKI1
   @The Vampire До сега не сум имал проблем со примање пораки, а ПП не е блокиран од моја страна. Обиди се пак...
   1. На The Vampire му/ѝ се допаѓа ова.
   2. The Vampire
    The Vampire
    Најверојатно си имал некоја забрана од страна на администрацијата на форумов, али еве сега е ок, ти пратив порака.
    15 мај 2017
  3. The Vampire
   The Vampire
   @MIKI1 не можам да ти пратам ПП, како да те контактирам? Фала. :)
  4. vukyu6vv
   vukyu6vv
   samirkesa@hotmail.com zeli pozivnicu kako bi bio clan.pozdrav vukyu6vv@gmail.com
  5. SpaceTraveler
   SpaceTraveler
   MIKI1 тоа за непознато родителско семејство за Исус да не го мислеше оти кај него не се знае кој му е татко, кога мажот на мајка му не е, кој би можел да биде? Хехе... :P
  6. MIKI1
   MIKI1
   Иначе, не ќе имаат што да прават на форумов: вака имаат појќе активност... Поздрав и од мене.
  7. Justin Sidher
   Justin Sidher
   Мики поздрав и респект...хахахахаа се здрма осилото повторно Ч)))
  8. MIKI1
   MIKI1
   Не, не го знам Спирета лично: одамна не е активен на порталов. Она кое Спирос го пишува(ше) е прилично мудро напишано, но малку измешано.
  9. Ружна
   Ружна
   Мики, ти го знаеш Спирос од ИДИВИДИ?!
   Вие совршено би си одговарале... :) И со интелигенцијата и со начитаноста. Би имале муабет на многу теми. Би сакала, имам желба да ве читам у дует :D
  10. MIKI1
   MIKI1
   Благодарам на пофалните зборoвi, Lil Lamb. Само се држам до мојата вероисповест, ништо повеќе...
   1. На Dr. Wish и Lil Lamb им се допаѓа ова.
  11. Lil Lamb
   Lil Lamb
   Здраво Мики, јас сум твоја обожавателка овде и често те читам и следам. Пријатно. Се согласувам со сите твои реплики, коментари. Многу си паметен и интелигентен човек.
   1. На Dr. Wish му/ѝ се допаѓа ова.
  12. MIKI1
   MIKI1
   Кој / што е Буфон?...
  13. Bog
   Bog
   Miki, stavi slika od BUfon
   Bidi dobar
  14. MIKI1
   MIKI1
   Навистина воскресна!
  15. MIKI1
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Локација:
  Скопје
  Професија:
  диа
  Сеуште жив, фала Богу.

  Музика, добра книга, фотографија, архитектура, колекционерство...и тн.

  Потпис

  SuBZerO напиша:
  Aslononisti be miki ...logika be batka...! :D