MIKI1
Член од:
10 јануари 2008
Мислења:
18.906
Допаѓања:
2.663
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Локација:
Скопје
Професија:
диа

Сподели преку:

MIKI1

Поставувач на неодговорени прашања., Машко, од Скопје

@The Vampire До сега не сум имал проблем со примање пораки, а ПП не е блокиран од моја страна. Обиди се пак... 13 мај 2017

  1. MIKI1
   MIKI1
   @The Vampire До сега не сум имал проблем со примање пораки, а ПП не е блокиран од моја страна. Обиди се пак...
   1. На The Vampire му/ѝ се допаѓа ова.
   2. The Vampire
    The Vampire
    Најверојатно си имал некоја забрана од страна на администрацијата на форумов, али еве сега е ок, ти пратив порака.
    15 мај 2017
  2. The Vampire
   The Vampire
   @MIKI1 не можам да ти пратам ПП, како да те контактирам? Фала. :)
  3. vukyu6vv
   vukyu6vv
   samirkesa@hotmail.com zeli pozivnicu kako bi bio clan.pozdrav vukyu6vv@gmail.com
  4. SpaceTraveler
   SpaceTraveler
   MIKI1 тоа за непознато родителско семејство за Исус да не го мислеше оти кај него не се знае кој му е татко, кога мажот на мајка му не е, кој би можел да биде? Хехе... :P
  5. MIKI1
   MIKI1
   Иначе, не ќе имаат што да прават на форумов: вака имаат појќе активност... Поздрав и од мене.
  6. Justin Sidher
   Justin Sidher
   Мики поздрав и респект...хахахахаа се здрма осилото повторно Ч)))
  7. MIKI1
   MIKI1
   Не, не го знам Спирета лично: одамна не е активен на порталов. Она кое Спирос го пишува(ше) е прилично мудро напишано, но малку измешано.
  8. Ружна
   Ружна
   Мики, ти го знаеш Спирос од ИДИВИДИ?!
   Вие совршено би си одговарале... :) И со интелигенцијата и со начитаноста. Би имале муабет на многу теми. Би сакала, имам желба да ве читам у дует :D
  9. MIKI1
   MIKI1
   Благодарам на пофалните зборoвi, Lil Lamb. Само се држам до мојата вероисповест, ништо повеќе...
   1. На Dr. Wish и Lil Lamb им се допаѓа ова.
  10. Lil Lamb
   Lil Lamb
   Здраво Мики, јас сум твоја обожавателка овде и често те читам и следам. Пријатно. Се согласувам со сите твои реплики, коментари. Многу си паметен и интелигентен човек.
   1. На Dr. Wish му/ѝ се допаѓа ова.
  11. MIKI1
   MIKI1
   Кој / што е Буфон?...
  12. Bog
   Bog
   Miki, stavi slika od BUfon
   Bidi dobar
  13. MIKI1
   MIKI1
   Навистина воскресна!
  14. MIKI1
  15. Aleksandar Nevski
   Aleksandar Nevski
   Христос Воскресе, Мики! Само напред, рендај... ;)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Локација:
  Скопје
  Професија:
  диа
  Сеуште жив, фала Богу.

  Музика, добра книга, фотографија, архитектура, колекционерство...и тн.

  Потпис

  SuBZerO напиша:
  Aslononisti be miki ...logika be batka...! :D