Како си ги замислувате членовите на форумов?

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.430
Поени од реакции
9.340
Хоуп ја замислувам ко Снеже Велков и другите водителки од Бекстејџ на Шител.

Како се викаше она Бетменица? Уште е Бетменица?
Автоматски споено мислење:

онај Илко Илија го замислувам ко лик со толку многу issues шо еден живот не е доволно за да бидат решени.

Воглавно како најпревртлив лик овде, пошто дур ви пишува во ДМ како сте царој и плука по се живо и диво овде (најмногу по скопјаните), во јавноста, пардон во, Ди Кеј како наша валк оф шејм тема, одржува лик на примерна персона.

Еднаш еден Србин овде, Џоле се викаше? ми рече Илко е најголемиот бугар овде. Ме замисли и си реков оти вака човеков. Фест форвард ту, некој 2 месеци подоцна кога се ми беше јасно.
Значи горе долу го замислувам ко ликот кој се инфилтрира во вмро старата организација, за од македонска да ја напрај бугарска. Да, тој тип на дволичност. Од таквите, магла, шо подалеку. Иш иш.
Ау далеку сум јас од тие лепотици. А кога сме кај водителки највеќе на оваа наликувам.
Screenshot_20240316_222842_com.android.chrome_edit_380242526169581.jpg
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.570
Еднаш Парва ко го прочитав кога сте биле на кафе и мислам имаше пишано косичката нешто и одма вака те замислив :D Не се лути само се заебавам, сакав да те насмеам.
Не бе уживај не се лутам. Ти имаше шанса да ме запознаеш ама не ја искористи.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.430
Поени од реакции
9.340
Младост лудост, на секој ни се греши :D
Не се греши тоа, една сродна душа имаме, не две. Ме разочара, како те читав со толку елам, сега страв ми е да не почнеш после за Интер да навиваш и од пријателки, да се фатиме за коса :LOL:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.144
Поени од реакции
16.658
Не се греши тоа, една сродна душа имаме, не две. Ме разочара, како те читав со толку елам, сега страв ми е да не почнеш после за Интер да навиваш и од пријателки, да се фатиме за коса :LOL:
Абе остај ги овие преварантите на купче ги има за поќе екипи шо навиваат ама се кријат, па како врвело време си рекле кој е најјак ? За него сме :D
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.430
Поени од реакции
9.340
Абе остај ги овие преварантите на купче ги има за поќе екипи шо навиваат ама се кријат, па како врвело време си рекле кој е најјак ? За него сме :D
Знам јас дома имам такви. И кога ќе им речеш да бе дека Интер сега се први затоа, нели лани беше за Наполи. И неееее јас од мал си навивам за нив. Другата година од мал ќе навива за Лацио ако е прв. Кој е прв за него. Еве те најдов. :D
Screenshot_20240322_120529_com.android.chrome_edit_79871100557081.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom