Како си ги замислувате членовите на форумов?

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.327
Поени од реакции
2.176
Матриксот-Трилогијата продолжува...

@Византиецот и @bijons



@Византиецот и @Ocajna




ВЕЈК АП ЕВРИБОДИ. ИЦ Д СЕЈМ ПРСОН. хаха
че фатам и ја че си отворам уште 2 други профили. Еден Византиецот не е доволно за сето ова. Евенезнам.
Оо златен, сијаме заедно, уште црвен тепих фали на сликчињава, :anco::backa:не сме ист профил златен грешка си, можеби ќе се увериш еден ден, можеби не.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
@Sussaro кога би отворил кафана и во прва прилика кога нема да му се допадне како му ја изведуваат омилената песна.

 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.430
Поени од реакции
9.340
Не знаев дека толку емо сум крактерно. :eek:
Еднаш Парва ко го прочитав кога сте биле на кафе и мислам имаше пишано косичката нешто и одма вака те замислив :D Не се лути само се заебавам, сакав да те насмеам.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.434
Поени од реакции
19.636
Еднаш Парва ко го прочитав кога сте биле на кафе и мислам имаше пишано косичката нешто и одма вака те замислив :D Не се лути само се заебавам, сакав да те насмеам.
Помешала си га муабет сс Златета у дваесдвојку.Шалу се.

Нешто си грешка,не сам спомнаја косичку хаха а ни на кафе не бесмо.Не смо другачке да си гледамо на кафе или да дремемо на макијата.
Одрасмо се бре сс греано вино.
:icon_mrgr:
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.430
Поени од реакции
9.340
Помешала си га муабет сс Златета у дваесдвојку.Шалу се.

Нешто си грешка,не сам спомнаја косичку хаха а ни на кафе не бесмо.Не смо другачке да си гледамо на кафе или да дремемо на макијата.
Одрасмо се бре сс греано вино.
:icon_mrgr:
Е може, не знам ко те читав ваква слика ми излезе, знам дека кул дечко е не се лути и затоа ја ставив. Вака ист го замислив. :D
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.252
Поени од реакции
7.945
Помешала си га муабет сс Златета у дваесдвојку.Шалу се.

Нешто си грешка,не сам спомнаја косичку хаха а ни на кафе не бесмо.Не смо другачке да си гледамо на кафе или да дремемо на макијата.
Одрасмо се бре сс греано вино.
:icon_mrgr:
Цимет побаравте ли да ви стават во грeаното вино?
 
Последно уредено:

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.434
Поени од реакции
19.636
Цимет побаравте ли да ви стават во граното вино?
Ја не,строго пију стфари без додатоци.
А Бараба наручува сс сфи салтанати,мислу дека прашува и лабело дали следуе у случај ако нешто му се деси од измешани зачини,да не му испуцаф уста хаха
 

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.605
Поени од реакции
6.025
Хоуп ја замислувам ко Снеже Велков и другите водителки од Бекстејџ на Шител.

Како се викаше она Бетменица? Уште е Бетменица?
Автоматски споено мислење:

онај Илко Илија го замислувам ко лик со толку многу issues шо еден живот не е доволно за да бидат решени.

Воглавно како најпревртлив лик овде, пошто дур ви пишува во ДМ како сте царој и плука по се живо и диво овде (најмногу по скопјаните), во јавноста, пардон во, Ди Кеј како наша валк оф шејм тема, одржува лик на примерна персона.

Еднаш еден Србин овде, Џоле се викаше? ми рече Илко е најголемиот бугар овде. Ме замисли и си реков оти вака човеков. Фест форвард ту, некој 2 месеци подоцна кога се ми беше јасно.
Значи горе долу го замислувам ко ликот кој се инфилтрира во вмро старата организација, за од македонска да ја напрај бугарска. Да, тој тип на дволичност. Од таквите, магла, шо подалеку. Иш иш.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom