Како се ослободувате од бесот?

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Слушам музика и си велам нека иде све у курац. Јас сум најважен. Откако ке отспијам бесот поминува.
 

Bush(av)

Aut inveniam viam aut faciam.
Член од
30 април 2007
Мислења
758
Поени од реакции
7
Слушам музика...спијам..и ко нов сум!
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Ееееј, кога сум изнервирана боље никој да не ми збори, ако сум при себе му викам да ме остави на раат али ако сум онака ептен писд оф е тогаш се дерам али другариве ме знаат така да не ми се љутат.... А за да се испразнам седнувам на инетрнет, пуштам музиче и седам затворена додека не се расположам..... :icon_lol:
 

*OSS*

Commentless.
Член од
13 мај 2007
Мислења
818
Поени од реакции
45
оууу тоа е ужас! порано пуштав на цел глас музика Limp Bizkit и слично, викав, трескав :pos2: :pos2: ама сеа се затворам во себе некогаш творам и речиси никој не може да ме допре... некако не се замарам, знам дека ќе помине, ќе си го добијат своето сите ЛОЛ
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
или ке пуштам гласна музика и ке вриштам додека ме држи гласот или пак ке отидам кај боксерската врека и ке удирам додека не ми потече крв од рацете
 
Член од
24 август 2007
Мислења
21
Поени од реакции
0
хммм ретко збеснувам ама кога збеснувам не сакаш да си у моја близина иначе се смирувам кога ке ги измавам сите можни перници од креветот и после си пуштам музика и се е ок
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Понекогаш вежбам правам стомачни, склекови... понекогаш само седам и мислам и се нервирам :toe:
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
У моментов сум бесна, вријам у мене, не дај боже некој да ме изнервира, има да го отерам кај што не треба.....
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Спорт. Кик-бокс беше на времето. :) Ама на времето. :icon_lol:
Сега е точакот или тенисот. Само што љутач сум, се нервирам, без врска играм, илеџам, гаѓам со топче... :icon_lol:

И онака вишок иам у себе, 24/7. Битен сегмент е мрдањето. Физичка активност, и ме ослободува. Колку - толку.
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Не сум некој што се нервира многу. Донекаде знам да го контролирам бесот. Ама кога ќе се изнервирам или излегувам од дома, на шетање или баскет, или пак си седам пред компјутер и едноставно си слушам музика и се смирувам :)
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Земам некој предмет што не е вреден и го акам со сета сила.Во краен случај р'скам музика:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom