Како се ослободувате од бесот?

joki

Погана Паганка
Член од
1 февруари 2006
Мислења
1.054
Поени од реакции
16
скокам по соба...пуштам музика до максиум...и се дерам...и за едно пола сат...преродена ...и папсана
 
Член од
21 јуни 2006
Мислења
66
Поени од реакции
0
ako mozham go pretepuvam toj/taa sho me iznerviral/a
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
611
Поени од реакции
50
hmmmmmmmmm
ja zaklucuvam vratata od mojata soba pustam muzika do daska peam i sizam..... a sum pustila i nekoja solza po potreba. p.s. Mi se desava i da im se isturam na mecinjata, pajcinjata, zajcinjata i pernicinjata vo mojata soba=)))))
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Zimam gnetam neso (toa obavezno) blago po moznost...i si pustam muzika iligleam nekoj film i po 10min ke se smiram
 

skorpija^m

seven & seven
Член од
5 мај 2006
Мислења
492
Поени од реакции
4
Верувале или не , ја полнам кадата до горе (кнап) и после 10 минути сум како нов . :bip:
 
N

NightFuneral

Гостин
Slusam muzika glasno,ili stavam slusalici,a najvishe u tie momenti kef mi pravi Violent Revolution od Kreator,ali nema veze,zavisi za so se nerviram.Kako na primer vo momentov,slusam Seek&Destroy:)))
 
С

Сатори

Гостин
Сериозно ... кршам прозорци, али мн. мн. ретко се нервирам т.е. сум толку изнервирана па да бидам бесна.
 

Marata

kinky
Член од
9 мај 2006
Мислења
473
Поени од реакции
3
Го чувам, го чувам и после одеднаш го истурам на некого или нешто. Многу лошо знам...
 

Мари

...
Член од
31 декември 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
0
Им се дерам на сите кога сум многу нервозна а за да се смирам гледам некоја интересна серија на ТВ или слушам некоја смирена музиока...
 

Infra

Мојот Пастир
Член од
26 ноември 2005
Мислења
141
Поени од реакции
2
Молчам. И после извесно време со ладна глава си го кажувам мислењето, или што и да е.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Излегвам со точакот да го јавам и дур не го расипам не престанвам да возам
 

5PY_14

чатал
Член од
22 мај 2006
Мислења
118
Поени од реакции
0
jas vo denot se vadam od pamet edno 2-3 puti
a se smiruvam so Lionel Ritcie-hello
 

LaDy D

All or Nothing
Член од
15 јуни 2006
Мислења
215
Поени од реакции
0
Koga sum besna, obavezno dve cokoladi i posle niv si se smiram :poss:
 

Ann.

Queen of Nature
Член од
27 април 2006
Мислења
504
Поени од реакции
50
Кога сум бесна или трчам по скали горе-долу неколку пати или удирам во перници:pos: :pos:
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
Macedalien напиша:
Пуштам гласна музика и играм дур не испотам!
Исто нешто како тебе ам не играм дур не се испотам туку пуштам музика што знам дека ќе ме опушти и така или легнувам за да заборавам на све мада нема да заборавам ама тоа е некој период да заборавам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom