Како се гледате себеси во иднина?

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Pa si ziveam skromno zadovolno so dobra zarabotuvacka so maz i decinja i sekako edna golema kuka, nekolku vili, ferrari f 430, jahta ....... i taka skromno no srekno do kraj na zivotot:pipi:
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Како добра професорка по англиски или македонски јазик, со голема куќа и со многу миленичиња околу мене, а ако дај Господ и со човекот на мојот живот, и две дечиња(машко и женско):)
 
Член од
10 октомври 2007
Мислења
6
Поени од реакции
0
POWER_BOY

Какви и каде се гледате после 10 години, дали мислите дека ќе го постигнете тоа со сигурност или едноставно тоа ви е желба, иако не верувате дека може да се оствари?:icon_lol:
IMAM PREMNOGU NE REALIZIRANI IDEI NO SEPAK ME TESI TOA STO ZIVOTOT E PRED MENE,SO MAL TRUD I POVEKE VNIMANIE SE STO ZASEGA MI E SAMO SON KE PREMINE VO REALNOST.ZIVEEME VO EDEN SVET KOJ STO E POLN SO LAGI,VISTINATA E SE POMALKU ZASTAPENA,LUGETO SE PREMNOGU ZLOBNI,SE E TAKA SOZDADENO ZA RAZOCARUVANJE....NO NE POGLEDNETE I NA UBAVITE RABOTI REALIZIRAJTE GI VASITE IDEI. RODEN SUM SO TALENT VO MENE,GI SAKAM UBAVITE NESTA, RABOTAM KAKO STYLIST, TOA E NESTO STO KOMPLETNO ME ISPOLNUVA,SO SEKOE NOVO ISKUSTVO SE GRADAM SEBESI KAKO EDNA LICNOST KOJA STO SE CUSTVUVA ISPOLNETA,ZADOVOLNA SAMA OD SEBE....SREKEN SUM........NO IMAV I EDEN PROBLEM SE RAZBIRA SO RODITELITE:) NE MOZEA NI DA ZAMISLAT SVOJOT SIN DA PRAVI FRIZURI ILI DA SMINKA TOA ZA NIV BESE KAKO PONIZUVANJE ,................... POTEKNUVAM OD BOGATA FAMILIJA SE STO DOSEGA SUM POSAKAL SUM DOBIL ZIVEAM VO RASKOS ,ZA TOA IM BESE CUDNO TOA STO SAKAM JAS DA RABOTAM ,NO JAS SE BOREV PROTIV NIV MU DOKAZAM DEKA TOA STO GO SAKAM JAS NE E NISTO LOSO,GO PRIFATIJA TOA I PRAVEVME MUABET ZA MENE I DOZNAV DEKA ZA 1 GODINA KE BIDAM SOPSTVENIK NA OGROMEN STYLING CENTAR I VERUVAJTE PRESREKEN SUM .................pozzz:)

Забелешка од модератор
[Исклучи Caps Lock]
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Ау:)
Па вака... Најверојатно ќе работам со татко ми - што значи прилично напорна работа, но сепак ја сакам и од неа добро се живее.
Мајка на 4 (да знам, многу е), сопруга на 1...:)
И така
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
125
Поени од реакции
0
Среќна во брак, дечиња, заљубена, секогаш хармонична атмосфера во домот, вработена....
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
1.483
Поени од реакции
2
Успешен човек,работам Работа за тестирање на нови игри(мислам дека ја има во кина),ја имам најубавата жена во светот
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.024
Поени од реакции
609
BOSS...so famiija....i prosetan vo poveketo stadioni vo svetot
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
нејасно... ех бар да беше жива баба Ванѓа
 

*princess*

..SiMpLy GorGeOuS..
Член од
17 февруари 2008
Мислења
747
Поени од реакции
21
јас си се гледам како успешен забен техничар во сопствена лабораторија.........а во слободно време се занимавам со моден дизајн и после си отварам бутик со своја марка.........иначе среќно заљубена и голема шетачка како сега:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Како убава,паметна,згодна,со веќе изградена успешна кариера. Среќно мажена очекувајќи го своето прво дете :pipi:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
За 10 год. ке станам Тони Монтана :vozbud:
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Се гледам како капитен на фудбалскиот клуб Ливерпул, и исто така како клучен играч на Македонската фудбалска репрезентација.

И то. :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom