Како до поголем пенис и дали во општо има лек за тоа

Член од
7 септември 2016
Мислења
6.513
Поени од реакции
9.469
Ко ќе им кажам на луѓево не ми веруваат.....ама чиста вистина е. :)
Си седам у канцеларија и си чепкам по лаптоп, а до мене седи сестра ми. Од еднаш ми се јавува таква јака болка кај курот мислам очи превртив, едно штипење као со моторцангла некој да ми го стиснал(хахахахахахх Штуц ма клешта :pos:)
Рипам, и незнам што да правам ми оди моментално да се соблечам гол да видам што е...ама незгодно, не дека ме нема видено гол сестра ми ама поминале години. Истрчав надвор и пред врата смкнав гаки и гледам една пчела се стркала. Леле болење...чешај се драпај се стискај џвало курови карики, и ај помина она јаката болка. Негде местото беше помеѓу јајца и курот....она кожата не е ни таму ни таму.
Едно два дена после....хахахахахахахахх не можам да го најдам од оток, со две раце да го фатиш. Се извадив од памет на цела таа смешка од ситуација.
... кога лажеш каде гледаш? :pos:
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.833
Поени од реакции
3.192
џабе ти е чешма ако плочките не ти работат. Пример ја имам голем, а немам ебано саглам со години. :) Да имаш Bose слушалки а никад да не ги користиш... беше денес муабетот.
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
1.149
Поени од реакции
2.641
џабе ти е чешма ако плочките не ти работат. Пример ја имам голем, а немам ебано саглам со години. :) Да имаш Bose слушалки а никад да не ги користиш... беше денес муабетот.
Или што би рекол др Дан барем кога се во прашање девојките
But i think 5% of the guys have sex with like pretty much all the girls


Додека некој се несигурни и отвараат теми дали им бил доволно голем, дали имале добро тело други ебат и прават пари :D
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
8.060
Поени од реакции
8.933
Или што би рекол др Дан барем кога се во прашање девојките
But i think 5% of the guys have sex with like pretty much all the girls


Додека некој се несигурни и отвараат теми дали им бил доволно голем, дали имале добро тело други ебат и прават пари :D
У превод ова значи следно: не ебеш со кур ебеш со муда ;)
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.696
MLECKA E a koj ne veruje u 15,5 cm obem ne cita go gledas avatarot obikoli go so santimetro o izmeri obem
Автоматски споено мислење:

MLECKA E a koj ne veruje u 15,5 cm obem ne cita go gledas avatarot obikoli go so santimetro o izmeri obem
Автоматски споено мислење:

Леееее зш мори не ми веруваш?
koj laze na krivo moca
Автоматски споено мислење:

Леееее зш мори не ми веруваш?
koj laze na krivo moca
Автоматски споено мислење:

Абе @kalimero456 ме натера да си го мерам хахахахахаххах 15 cm girth ......ја си мислам тенок ми е :LOL:
Да не си јанлаш нешто со дебелинава?
tast taman 15,5 cm
Автоматски споено мислење:

@Bodhidharma eve za tvoja statistika od levo slikata ili avatarot e 14 cm meri i pravete razlika od virsla i kobasica
Автоматски споено мислење:

a sto bese dupenje ,sex i ovie drugoto cekaj da presmetam matematicki eve skromno 1x1 nedelno x4 mesecno x 12 meseci =48 godisno 48 x 21 = 1008 skromno da neredam cuzdo,drugi badzi tripati na den na 6 casa nad 5,6 000 pati duri pocna i veni da nabiva xaxaxaxa
Автоматски споено мислење:

Леееее зш мори не ми веруваш?
abe lazenje ova ne e sala mene me ima kasnato u priroda pa nemozev da mocam koga se podu idev na bolnica inekcija mi stavija
 
Последно уредено:

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.696
abre idi dupi ,stavaj avtogrami na toa tetratkite nemoj cm ke pocnam u inchovi da davam statistiki
Автоматски споено мислење:

E sekoj go ima mereno de koj ne laze imame statistika za duzina , za obem ,idam na vaga da go meram u tezina ;D
Автоматски споено мислење:

meram ednas meram dva pati 385 g cager
Автоматски споено мислење:

meram ednas meram dva pati 385 g cager
 
Последно уредено:

Паланчански

ГрЕбач
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.250
Поени од реакции
3.403
Чекајте, чекајте.
Ми набивте комплекси. Непотребно.
Со моите 8 мислев дека сум за никаде.
Сега гледам дека вие мерите во центиметри, јас мислев во цолови...
:lolzz:
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.696
virsle.JPG
Автоматски споено мислење:

virsle.JPG
Автоматски споено мислење:

virsle.JPG
Автоматски споено мислење:

Pileca-virsla.jpg
Автоматски споено мислење:

Pileca-virsla.jpg
Автоматски споено мислење:

virsle.JPG
Автоматски споено мислење:

virsle.JPG
Автоматски споено мислење:

virsle.JPG
Автоматски споено мислење:

Pileca-virsla.jpg
Автоматски споено мислење:

Pileca-virsla.jpg
TOJE KOBASICA A DRUGO JE VIRSLA :D
Автоматски споено мислење:

so 13 cm tesko deka ke gi pravis site pozi od kama sutra ,
Автоматски споено мислење:

idi na joutube i pisi i slusaj ja poslusaj sta ce ti cica reci
DZORDZE BALASEVIC-IMAO SAM STRASNOG PETLA
 
Последно уредено:
Член од
27 јуни 2019
Мислења
5
Поени од реакции
8
Zdravo imam 20 godini i penisot mi e 13cm sto mislam dema mi e mal sakam da prasam dali ima lek i dali nekoj iskusil takvo nesto so nekoj gel ili slicno i dali ima efekt. Bez glupi komentari !
Не е секогаш до изгледот, по битни се перформансите.
Шала на страна, не е секогаш до големината, ако ебеш добро ќе ебеш и со 13cm. Јас имам 18 години и мене ми е негде 13-14 не ми е за фалење големината хаха ама се помирив со тоа, иако мислев дека е мал(и мал е) имам одлични резултати во сексот, мислев дека ќе бидам брука или слично ама еве сите до сега биле задоволни и бев прилично изненаден. Последната сврши 4 пати и си заработи еден оргазам, си отиде и она задоволна и јас задоволен.. Еби добро и нема да примети колкав ти е, сепак можеби сака по мали .
 

Lov MK

Lovna
Член од
8 јануари 2020
Мислења
2
Поени од реакции
3
Ne se plasi drugarchee Ima I poloso od toj tvoj rezoltat
Mojata golemina e 20 sm
Probaj so ( Titan gel ) za mesec dva ke Ima rezoltat.... Go falat nego
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
6.159
Поени од реакции
4.892
Abe drugar što e bitno kolkav e penisot vo dolžina ili debelina koga ne za džabe se reklo jebeo il ne jebeo vreme kurcu prolazi. Pa normalno deka kaj mlad čovek da rečeme tinejdžerski godini kako i 20ti godini od životot seksualnata energija e najsilna, vrijat hormonite, brza erekcija, špricanje sperma dva metra vo dalečina, alatot e golem i silen, problemot e toa što kako čovek staree postepeno taa seksualna energija se namaluva od godina vo godina, kaj nekogo pobrzo, kaj nekogo pobavno, sekako vo zavisnost od mnogu xxx faktori, a isto taka so stareenje i penisot mislam deka se namaluva osobeno vo dolžina. Jas na pr. mislam deka penisot mi beše bajagi podolg pri erekcija pred 10-15 godini otkolku sega, no toa e toa, jebeo il ne jebeo, vreme kurcu prolazi i sekako životot teče ponatamu !
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.572
Поени од реакции
5.001
Abe drugar što e bitno kolkav e penisot vo dolžina ili debelina koga ne za džabe se reklo jebeo il ne jebeo vreme kurcu prolazi. Pa normalno deka kaj mlad čovek da rečeme tinejdžerski godini kako i 20ti godini od životot seksualnata energija e najsilna, vrijat hormonite, brza erekcija, špricanje sperma dva metra vo dalečina, alatot e golem i silen, problemot e toa što kako čovek staree postepeno taa seksualna energija se namaluva od godina vo godina, kaj nekogo pobrzo, kaj nekogo pobavno, sekako vo zavisnost od mnogu xxx faktori, a isto taka so stareenje i penisot mislam deka se namaluva osobeno vo dolžina. Jas na pr. mislam deka penisot mi beše bajagi podolg pri erekcija pred 10-15 godini otkolku sega, no toa e toa, jebeo il ne jebeo, vreme kurcu prolazi i sekako životot teče ponatamu !
Крајно луциден заклучок, втемелен врз непобитни факти!

Свака ти дала, пријатељу, свака ти дала!
 
Последно уредено:
На врв Bottom