Како до поголем пенис и дали во општо има лек за тоа

Член од
25 декември 2019
Мислења
3
Поени од реакции
6
Mnogu citav za titan gel ima i zadovolni i nezadovolni nekoj vika lazno e nekoj ne ima nekoj iskuseno ovde takvo nesto i dali vo opsto kurot moze da se zgolemi so lek ?!
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
8.024
Поени од реакции
8.859
Mnogu citav za titan gel ima i zadovolni i nezadovolni nekoj vika lazno e nekoj ne ima nekoj iskuseno ovde takvo nesto i dali vo opsto kurot moze da se zgolemi so lek ?!
Земи пробај...да не ти е шубе, ама не се замарај. Ако гледаме математички преку 50% од жените што ти се моментално достапни(генерациски) не ни виделе кур со очи. :)
Од тие што виделе имаш уште 20% што нема да им е важно.....што значи 2 од 3 ти одговараат во најмала рака :D
Гледај да ти е камен и подолготрајна ерекција да имаш.....а за тоа бар има лек и да не е така (y)
 
Член од
10 март 2014
Мислења
811
Поени од реакции
714
Јас имам слушнато приказна за некој билкар што собирал билки се мочал и нормално си го фатил при мочање и изгледа од билката му отекол.За која трева станува збор, не знам.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
6.477
Поени од реакции
9.433
Јас имам слушнато приказна за некој билкар што собирал билки се мочал и нормално си го фатил при мочање и изгледа од билката му отекол.За која трева станува збор, не знам.
1577462568242.png ... коприва !
 
Член од
10 март 2014
Мислења
811
Поени од реакции
714
Не коприва дефинитивно не, затоа што наводно со голи раце собирал.Ако се сеќавам добро, мислам дека испушташе млеко тревата, млечка ли се викаше не знам.А интересно е овај сиротиот кукал најверојатно го болело и викал аман да спаднит а докторката му рекла арен ти е.:vozbud:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
8.024
Поени од реакции
8.859
Не коприва дефинитивно не, затоа што наводно со голи раце собирал.Ако се сеќавам добро, мислам дека испушташе млеко тревата, млечка ли се викаше не знам.А интересно е овај сиротиот кукал најверојатно го болело и викал аман да спаднит а докторката му рекла арен ти е.:vozbud:
Тачно....млечка е. :D
Автоматски споено мислење:

Само која беше не ми текнува....мислам глуварче дека е.
Автоматски споено мислење:

Го апнала ли некого оса или пчела за кур? :D
 
Член од
10 март 2014
Мислења
811
Поени од реакции
714
Другарче мое, ти шо ја отворе темава, земај млечки прај тинктури(ахахаххахаххах:cool:) можеби ќе бидне нешо.А и да не заборавам ако некако успееш да го направиш како сурла, да го "осулрлиш", пример 23цм+, голема е веројатноста да не ти е нешто тврд бидејќи ќе треба огромна количина крв и сигурно квалитетот на ерекцијата нема да ти биде како на некој па да речиме со 16цм ама бетон.Е тогаш друже мој, ќе удриш на чај од шипка за да ти биде како шипка мислам цврст.:vozbud::drk:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
8.024
Поени од реакции
8.859
Ко ќе им кажам на луѓево не ми веруваат.....ама чиста вистина е. :)
Си седам у канцеларија и си чепкам по лаптоп, а до мене седи сестра ми. Од еднаш ми се јавува таква јака болка кај курот мислам очи превртив, едно штипење као со моторцангла некој да ми го стиснал(хахахахахахх Штуц ма клешта :pos:)
Рипам, и незнам што да правам ми оди моментално да се соблечам гол да видам што е...ама незгодно, не дека ме нема видено гол сестра ми ама поминале години. Истрчав надвор и пред врата смкнав гаки и гледам една пчела се стркала. Леле болење...чешај се драпај се стискај џвало курови карики, и ај помина она јаката болка. Негде местото беше помеѓу јајца и курот....она кожата не е ни таму ни таму.
Едно два дена после....хахахахахахахахх не можам да го најдам од оток, со две раце да го фатиш. Се извадив од памет на цела таа смешка од ситуација.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.528
абе не си прајте бајрам, сега ќе одат сите по полињата трави ќе кинат курот ќе си го мачкат
којзнае што трава ќе начекат
 
Член од
10 март 2014
Мислења
811
Поени од реакции
714
Никој не рече да оди по полиња и да бери тревки, само се надоврзав со таа приказна на темава.Морав малце да тролам, не можев да се воздржам.А моето сериозно мислење, Кико може да си го прочита на првата страна и пак ќе кажам, нема многу опции за неговиот "проблем".
 

Паланчански

ГрЕбач
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.233
Поени од реакции
3.359
Тачно....млечка е. :D
Автоматски споено мислење:

Само која беше не ми текнува....мислам глуварче дека е.
Автоматски споено мислење:

Го апнала ли некого оса или пчела за кур? :D
Кај нас се вика млечка. За глуварчето не знам. Кој може да издржи болки и печење, 2-3 пати добро да го намачка, добива со гаранција неколку центиметри. Ама како дете, на повозрасни не знам дали делува.
Мене ме има боцнато пчела, баш на главчето, 2-3 дена ми беше во полуерекција.
некој си ја бара бељата, после ќе треба да си го мота околу нога над колено...........
Зошто да го мота. Ќе си купи пошироки чизми и главчето еднаш во левата, друг пат во десната.
 
На врв Bottom