Како до поголем пенис и дали во општо има лек за тоа

Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.528
А де некоја статистика за колку е длабока пичката нели може да извадите. Големина е релативна работа, вака може да видиме дали капачето пасува на лончето
 
Член од
28 септември 2012
Мислења
7.318
Поени од реакции
16.111
А де некоја статистика за колку е длабока пичката нели може да извадите. Големина е релативна работа, вака може да видиме дали капачето пасува на лончето
Па да, релативно исто доаѓа како за куровите. Сум имал пичка шо едвај до пола и го ставав и ја болеше, а сум имал и една лонец за ајвар пичка ти и го буташ цел со цела сила она на телефонот играше flappy bird. :toe:

Дечкото треба да смени повеќе партнерки, верувале или не има жени шо 12-13 сантима ќе им изгледа како курчиште. Сите сме со различна физиономија.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
6.457
Поени од реакции
9.398
Мара живеела на село, и една вечер испаднала со интелектуалец од градот, и утрето му расправа на другарките:
– Ме зе со кол’та, ме однеси у еден скап ресторан, вечераме, се напиме, после у кафиќ, па у диското, и на крајот ме однеси кај него дома, ме соблечи мене, и он се собу и извади пенис….
– Шо е мори тоа пенис?!
– Абе тоа го имале интелектуалците, нешто каа кур, ама ногу помало…
... и тоа со врзување на цигла за таквоото, одеше вака,
...,, некој отишол на матичен и посакал да му е голем колку на црнец, докторот објаснувал дека не можело така, ова она, пациентот се заканил дека ќе го сменил од матичен и овој видел не видел му рекол да врзе со јаже една цигла и така да му виси надоле месец дена, па да се јави на контрола! по две недели на улица го сретнал пациентот прашајќи го како иде ?
а овој се развикал : ааааааа, супер докторе, две недели ја носам висната циглата, и сега ми е црн џигер модар како на црнец, уште да се издолжи таман, фала докторе многу! ..,,:D
А де некоја статистика за колку е длабока пичката нели може да извадите. Големина е релативна работа, вака може да видиме дали капачето пасува на лончето
...18 цм, све што е над 18 цм делот од пенисот останува надвор ! :D
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.696
... и тоа со врзување на цигла за таквоото, одеше вака,
...,, некој отишол на матичен и посакал да му е голем колку на црнец, докторот објаснувал дека не можело така, ова она, пациентот се заканил дека ќе го сменил од матичен и овој видел не видел му рекол да врзе со јаже една цигла и така да му виси надоле месец дена, па да се јави на контрола! по две недели на улица го сретнал пациентот прашајќи го како иде ?
а овој се развикал : ааааааа, супер докторе, две недели ја носам висната циглата, и сега ми е црн џигер модар како на црнец, уште да се издолжи таман, фала докторе многу! ..,,:D

...18 цм, све што е над 18 цм делот од пенисот останува надвор ! :D
OBEM BEJBI STATISTIKA ? :D
Автоматски споено мислење:

OBEM BEJBI STATISTIKA ? :D
NE E ISTO VIRSLA I KOBASICA 15,5 SM OBEM
Автоматски споено мислење:

OBEM BEJBI STATISTIKA ? :D
NE E ISTO VIRSLA I KOBASICA 15,5 SM OBEM
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.696
18 X 15,5 SM NAPRED NAZAD NA 4 SM KLIOTRIS E SPESL
Автоматски споено мислење:

18 X 15,5 SM NAPRED NAZAD NA 4 SM KLIOTRIS E SPESL
Автоматски споено мислење:

18 X 15,5 SM NAPRED NAZAD NA 4 SM KLIOTRIS E SPESL
Автоматски споено мислење:

18 X 15,5 SM NAPRED NAZAD NA 4 SM KLIOTRIS E SPESL
Автоматски споено мислење:

18 X 15,5 SM NAPRED NAZAD NA 4 SM KLIOTRIS E SPESL
Автоматски споено мислење:

18 X 15,5 SM NAPRED NAZAD NA 4 SM KLIOTRIS E SPESL
STORM NADRAZAJOT NA VAGINATA E VO KLIOTRISOT KAKO KAJ NAS GLAVCETO ZNAM DEKA ZNAES TOA 4 CM SE ODNESUVA KOLKU DA JA ZATRIE DA SVRSI PA SO PODOLGA TESTERA POMALKU ZAMAVNUVAJNA A TAMU MOZE DA ZAVRSI I GLAVCETO RABOTA I VRVOT NA PRSTOT AKO SAMO GO VRTIS :D
Автоматски споено мислење:

18 X 15,5 SM NAPRED NAZAD NA 4 SM KLIOTRIS E SPESL
Автоматски споено мислење:

18 X 15,5 SM NAPRED NAZAD NA 4 SM KLIOTRIS E SPESL
Автоматски споено мислење:

18 X 15,5 SM NAPRED NAZAD NA 4 SM KLIOTRIS E SPESL
STORM NADRAZAJOT NA VAGINATA E VO KLIOTRISOT KAKO KAJ NAS GLAVCETO ZNAM DEKA ZNAES TOA 4 CM SE ODNESUVA KOLKU DA JA ZATRIE DA SVRSI PA SO PODOLGA TESTERA POMALKU ZAMAVNUVAJNA A TAMU MOZE DA ZAVRSI I GLAVCETO RABOTA I VRVOT NA PRSTOT AKO SAMO GO VRTIS :D
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
6.457
Поени од реакции
9.398
I VRVOT NA PRSTOT AKO SAMO GO VRTIS :D
... ако клиторисот е исто како пенисот, тогаш зошто „ само со прст го вртиш“, значи пенисот женската треба да го земе во рака и да го врти ...кругови како рингишпил? :toe:
сеа ми текна на Драги Шпага (наш порно егземплар? ) тоа му беше неговиот штос „хеликоптер“ со пенисот!:facepalm:

... бајдевеј, кој знае денес шо прави тој ? побарав инфо на Нет се изненадив кога го видов ова, зарем јавно одело ова како „ Драги шпага шоу“ ? :pos:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
7.991
Поени од реакции
8.829
Абе @kalimero456 ме натера да си го мерам хахахахахаххах 15 cm girth ......ја си мислам тенок ми е :LOL:
Да не си јанлаш нешто со дебелинава?
 
Член од
13 јуни 2009
Мислења
734
Поени од реакции
381
не ме личи во ваква тема да постирам ам ај
 
Член од
16 април 2014
Мислења
4.868
Поени од реакции
5.608
Се собрала баграта со 14цм, му се смее на детето со 13цм.
16х12 мислам дека е според некои анкети. Нека потврдат/одречат девојкиве што читаат.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
6.830
Поени од реакции
3.960
Се собрала баграта со 14цм, му се смее на детето со 13цм.
16х12 мислам дека е според некои анкети. Нека потврдат/одречат девојкиве што читаат.
Але аман, што да потврдиме, што да одречиме????
Еми ние со метро врака не одиме на клецкање...боже, боже......
 

storm03m

А.К.А Комплексаш
Член од
9 јуни 2018
Мислења
315
Поени од реакции
333
Але аман, што да потврдиме, што да одречиме????
Еми ние со метро врака не одиме на клецкање...боже, боже......
Епа не со метро, ама од око онака :pos:
Автоматски споено мислење:

18 X 15,5 SM NAPRED NAZAD NA 4 SM KLIOTRIS E SPESL


STORM NADRAZAJOT NA VAGINATA E VO KLIOTRISOT KAKO KAJ NAS GLAVCETO ZNAM DEKA ZNAES TOA 4 CM SE ODNESUVA KOLKU DA JA ZATRIE DA SVRSI PA SO PODOLGA TESTERA POMALKU ZAMAVNUVAJNA A TAMU MOZE DA ZAVRSI I GLAVCETO RABOTA I VRVOT NA PRSTOT AKO SAMO GO VRTIS :D
Автоматски споено мислење:


STORM NADRAZAJOT NA VAGINATA E VO KLIOTRISOT KAKO KAJ NAS GLAVCETO ZNAM DEKA ZNAES TOA 4 CM SE ODNESUVA KOLKU DA JA ZATRIE DA SVRSI PA SO PODOLGA TESTERA POMALKU ZAMAVNUVAJNA A TAMU MOZE DA ZAVRSI I GLAVCETO RABOTA I VRVOT NA PRSTOT AKO SAMO GO VRTIS :D
Јас сум Storm, мене ме прозиваш? Хахаххаха шо е до мене и со прст и со јазик моеш да ја стимулираш не само со Столе. Ко се едуцирав порано, читав дека клиторисот имал 8000 нервни завршетоци. Е сега од тие 8 погоди 4000 и си завршил работа.:pos:;)
Најбољи си еј, со овие номенклатуриве 18х 15.5 како калибар на муниција да кажуваш. Му доаѓа прилично крупно зрно со големо полнење хахахаххаа:vozbud::pos:
 
Последно уредено:
На врв Bottom