Како до поголем пенис и дали во општо има лек за тоа

Член од
8 јануари 2020
Мислења
813
Поени од реакции
2.013
Во ситуација во која зборот курва не би имал значење не би имало никаква моќ.....машкиот род се има така изебено со тие стигматизирања што има створено колективна резистентност кај жените. Сега веќе џабе е, кога веќе сите социјални конструкции се распаѓаат под влијание на дип мајнд и гугл....она што ќе остане од старото време е фетишот за болка :)
еве види колку се успешни во мајндфакот.....

D19Cl44W0AE2V-I.jpg

:coffee:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
7.990
Поени од реакции
8.829
Член од
8 јануари 2020
Мислења
813
Поени од реакции
2.013
Не можат у дрво да мочаат па измислиле вециња со вакви тарифи...ние мутави не мочаме веќе по дрва, и кучиња ни преземаат територии....
... а мислам ради нас измислиффме вециња... да не видат другите дека не ти е голем кога мочаш на дрво....

...и чат пат проверуваат дали масовната хипноза и психоза... програмингот уште ни работи... и овде ни пишуваат дека нема врска големината.... а ние не им веруваме и пак си ги мериме.....

џинијс.... ја и Берик ги провалиффме....

#hautulivvitsmoldik :coffee:
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
3.552
Поени од реакции
9.374
Никогаш нема да го заборавам изразот на лицето, гримасата и сјајот во очите кои опишуваа невидена среќа и задоволство на една бивша, која ми опишуваше кога имала, за нејзе среќна прилика, да има секс со некој црнец, алудирајќи на неговата големина. Убаво памтам дека кажа дека очите и солзеле од болка и убавина истовремено. Уште од тогаш, а тоа беше баш одамна, пред сите мои бивши сексуални партнерки, ми остана тоа врежано у меморија, и знам дека нема никогаш да го заборавам. Така да мислам дека залудно е било какво замарање околу оваа проблематика кога е јасно ко ден, а факт е дека ниеден маж никогаш нема да има доволно голем алат за неговата суета.
Се извинувам за офтопик.
 
На врв Bottom