Како до поголем пенис и дали во општо има лек за тоа

Член од
15 април 2019
Мислења
522
Поени од реакции
661
porano vazeshe izrekata ne j.. lep nego uporan pa posle sarmanten a sega ne batence nego parence. koj kako ke si ja sfati taka.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
8.024
Поени од реакции
8.863
posto tie statistiki na celo im gi pisuva :ROFLMAO:
По светов е тоа така....каде у WC да отидеш ќе најдеш нешто....овде треба со панамера да се паркирам негде, друг свет сме ние :)
Иначе статистиките се правени по белиот свет....и точни се најверојатно.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
6.859
Поени од реакции
3.963
По светов е тоа така....каде у WC да отидеш ќе најдеш нешто....овде треба со панамера да се паркирам негде, друг свет сме ние :)
Иначе статистиките се правени по белиот свет....и точни се најверојатно.
Sto bi odbral ti, ruzna devojka so golemi cicki ili ubava so malenki cicinja?!
:icon_lol:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
8.024
Поени од реакции
8.863
Член од
3 мај 2019
Мислења
6.859
Поени од реакции
3.963
Кога еднаш ќе му се помоча на големиот може ќе избере богат кур, ама ќе го сонува големиот.....таа е природата на жените.
Дај жени признајте мајке му!!!! :D
Ne...ne I NE..
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
6.477
Поени од реакции
9.437
Цицињата не ми се битни....ама треба и други параметри, недоволно е ова :)
..кхх кххх, само да спомнам,
нејзиниот мозок нема да ти го дигне, ерекцијата не ја добиваш од нејзината лингвистика... признаваш или не, демек не се битни цициња...а бе бегај таму!
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
8.024
Поени од реакции
8.863
Kolkav mu e na maz ti? :rolleyes:
Автоматски споено мислење:

..кхх кххх, само да спомнам,
нејзиниот мозок нема да ти го дигне, ерекцијата не ја добиваш од нејзината лингвистика... признаваш или не, демек не се битни цициња...а бе бегај таму!
Нека биде рамна како талпа....не ми е тоа најбитно :)
 
На врв Bottom