Како до поголем пенис и дали во општо има лек за тоа

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.136
Доста бе со мали/големи цицки оф топици. Отворете си тема. Инаку кој сака да има поголем пенис, нека го исконтактира човеков од видеово. Секако добро е и да му го чуете мислењето во видеото.

 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.957
смените го насловот во:
Како до поголем пенис и што потоа
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Битна е големината, али не е најбитна. Има поважни работи.
На пример, што ако е голем, кога ерекција може да издржи две минути, или да издржи да не сврши пет минути. Џабе таа големина.
Така да, има некоја вистина во тоа дека не е битно колкав е, битно е како го употребуваш.
Мада ја викам све е битно, али големината не е баш најбитна.
^ Апсолутно све ова + можда и самодоверба, неоптеретување со големината и добра техника. Жените не ви улетуваат со шублер да ви го мерат на секс и онака. :)
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
^ Апсолутно све ова + можда и самодоверба, неоптеретување со големината и добра техника. Жените не ви улетуваат со шублер да ви го мерат на секс и онака. :)
Јас сум гледал на порнхаб со лакти како мерат....
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Јас сум гледал на порнхаб со лакти како мерат....
se e toa brate majndfak da mu vratat na mushkaracot radi negovio u 21-vek seushte mensplaning odnos i so toa predizvikaat nesigurnost u nashite redovi kako odgovor na vekovnata potcinetost...

tehnika samo... poliz i shmuk..... Berik znae....

odlicna tema... :coffee:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
se e toa brate majndfak da mu vratat na mushkaracot radi negovio u 21-vek seushte mensplaning odnos i so toa predizvikaat nesigurnost u nashite redovi kako odgovor na vekovnata potcinetost...

tehnika samo... poliz i shmuk..... Berik znae....

odlicna tema... :coffee:
Богохулие брате.....зошто Бог ни дал таква алатка како пенисот?
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
se e toa brate majndfak da mu vratat na mushkaracot radi negovio u 21-vek seushte mensplaning odnos i so toa predizvikaat nesigurnost u nashite redovi kako odgovor na vekovnata potcinetost...

tehnika samo... poliz i shmuk..... Berik znae....

odlicna tema... :coffee:
Има тука нешто и аргументи про girth vs length.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Богохулие брате.....зошто Бог ни дал таква алатка како пенисот?
Бог ја дал со доволно сантиметри, они ти набиваат у глава дека не се доволно тие сантиметри... пошто и да не си менспланер, ти за нив си, и со тоа треба да платиш за сите црнци робови на плантаж... овааај тепани жени во минатото.... и сегашноста....

Убеди го дека му е мал.... и глеј си сеир како си ги пумпаат....

Ми се свиѓа како оперираат да ти кажам... едино не знам зашто тука ни кажуваат дека големината нема врска... ја би го возел филмот на нивно место.... :coffee:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Бог ја дал со доволно сантиметри, они ти набиваат у глава дека не се доволно тие сантиметри... пошто и да не си менспланер, ти за нив си, и со тоа треба да платиш за сите црнци робови на плантаж... овааај тепани жени во минатото.... и сегашноста....

Убеди го дека му е мал.... и глеј си сеир како си ги пумпаат....

Ми се свиѓа како оперираат да ти кажам... едино не знам зашто тука ни кажуваат дека големината нема врска... ја би го возел филмот на нивно место.... :coffee:
Најверојатно сме ги научиле на болка брате.....у болка да уживаат, тоа е проблемот. Кога ќе видат голем кур очи превртуваат, си викаат овој ќе ме шине од ебење. Али не се сите исти, генерализирам малку....
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.731
Поени од реакции
9.782
Ве тешат така демек големината не е битна, на наредниот прво нешто што ќе му кажат "еј многу поголем ти е од бившиот". Проста физика е тоа, не е исто воз да минува низ тунел и виршла да фрлиш во истиот тунел. Не е се во големината, ама дека не е воопшто битна мало морген. Секој со своите можности, колку дала природата - ако не дала многу тогаш мора да се усовршат другите аспекти.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Најверојатно сме ги научиле на болка брате.....у болка да уживаат, тоа е проблемот. Кога ќе видат голем кур очи превртуваат, си викаат овој ќе ме шине од ебење. Али не се сите исти, генерализирам малку....
Поверојатно ми е дека уште пред неколку илјади години се собрале неколку жени околу огин и мислеле како да му вратат на фраерот шо ги тепа, и дошле до генијален заклучок... убеди ги дека е битно гооолем да му е... и седи си на страна док они си ги мерат..... кој појак маж е.... и тоа знање на мајндфак мислам дека се пренесува со генерации усно од мајка на ќерка.... пример...

"... ако те изнервира, кажи му дека му е помал од на бифффшиот... ќе го пореметиш за цел живот... "

И ден денес евидентно паѓаме на фората.... место да им признаеме дека се бољи мајндфакери.... и учиме од нифф :coffee:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Поверојатно ми е дека уште пред неколку илјади години се собрале неколку жени околу огин и мислеле како да му вратат на фраерот шо ги тепа, и дошле до генијален заклучок... убеди ги дека е битно гооолем да му е... и седи си на страна док они си ги мерат..... кој појак маж е.... и тоа знање на мајндфак мислам дека се пренесува со генерации усно од мајка на ќерка.... пример...

"... ако те изнервира, кажи му дека му е помал од на бифффшиот... ќе го пореметиш за цел живот... "

И ден денес евидентно паѓаме на фората.... место да им признаеме дека се бољи мајндфакери.... и учиме од нифф :coffee:
Во ситуација во која зборот курва не би имал значење не би имало никаква моќ.....машкиот род се има така изебено со тие стигматизирања што има створено колективна резистентност кај жените. Сега веќе џабе е, кога веќе сите социјални конструкции се распаѓаат под влијание на дип мајнд и гугл....она што ќе остане од старото време е фетишот за болка :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom