Како до поголем пенис и дали во општо има лек за тоа

INDIJANEC123

Женкар, Илуватар
Член од
17 март 2014
Мислења
2.760
Поени од реакции
4.258
Која сака поголем сатарот, само нека помине коронава дане останете без ништо.
 
Член од
23 декември 2018
Мислења
97
Поени од реакции
245
Која сака поголем сатарот, само нека помине коронава дане останете без ништо.
@INDIJANEC123 Бриши видеото еј, нем тие шо имат мали пиленца да изгубат надеж и од нејната големина да биде два у кец како кочанчанцеот..
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
1.398
Поени од реакции
1.773
1. Во мало раче секој кур е голем.
2. Мало куре вода не држи, голем во гаќи не се трпи.
4. Мало куре влага цело а голем до пола, па ти види на кој му е по убаво.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
5.219
Поени од реакции
6.211
Сето големокурци на форумов да ти било.
Под 18 да ти е срамотилаци било, не знаев досеа.
Да го смениме увозов, боксерици со три ногавици да почнеме да внесуваме.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
9.140
Поени од реакции
11.454
Мажите со векови се мачат со тоа дали им се мали курињата....ај искуства од жените, да помогнат на браќата од спротивниот пол. Дај споделете искуства....не дека сте ги мереле ама онака од око.....што е minimum requirements а што max.
Ако имате жал.....
 
Член од
23 декември 2018
Мислења
97
Поени од реакции
245
Мажите со векови се мачат со тоа дали им се мали курињата....ај искуства од жените, да помогнат на браќата од спротивниот пол. Дај споделете искуства....не дека сте ги мереле ама онака од око.....што е minimum requirements а што max.
Ако имате жал.....
Не е битно колкав ти е, битно е да не ти е мал
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
32.229
Поени од реакции
47.110
Битна е големината, али не е најбитна. Има поважни работи.
На пример, што ако е голем, кога ерекција може да издржи две минути, или да издржи да не сврши пет минути. Џабе таа големина.
Така да, има некоја вистина во тоа дека не е битно колкав е, битно е како го употребуваш.
Мада ја викам све е битно, али големината не е баш најбитна.
 
На врв Bottom