Како да збуниш идиот?

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од shutrak, 3 јуни 2011.

 1. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.936
  Допаѓања:
  12.976
  prva rabota e da go naterash da se logira na nekoj forum
  --- надополнето: Jun 3, 2011 10:04 AM ---
  jas pochnav a vie prodolzhete:coffee:
   
 2. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.443
  Допаѓања:
  25.718
  Како ќе го збуниш со тоа што ќе го натераш да логира? :(
   
 3. V.E.N.0.M

  V.E.N.0.M

  Член од:
  29 јануари 2010
  Мислења:
  1.539
  Допаѓања:
  1.314
  Како се држи идиот у неизвесност?
   
 4. Mr.InF3ction

  Mr.InF3ction Гостин

  Уште еден начин како да збуниш идиот т.е да прашаш некое прашање :)
   
 5. old_School_mk

  old_School_mk Информатичар, гејмер, psy-trance слушател

  Член од:
  11 август 2009
  Мислења:
  5.250
  Допаѓања:
  3.428
 6. Apokalipto

  Apokalipto (М)

  Член од:
  4 март 2007
  Мислења:
  15.579
  Допаѓања:
  2.569
  Ќе му постираш во идиотската тема. xD
   
  На • Tαммι • и Anne. им се допаѓа ова.
 7. Дамјан_Amstaff

  Дамјан_Amstaff Гостин

  Ај утре ќе ти кажам....
   
  На Dr. Wish му/ѝ се допаѓа ова.
 8. V.E.N.0.M

  V.E.N.0.M

  Член од:
  29 јануари 2010
  Мислења:
  1.539
  Допаѓања:
  1.314
  После ќе ти кажам
   
 9. Apokalipto

  Apokalipto (М)

  Член од:
  4 март 2007
  Мислења:
  15.579
  Допаѓања:
  2.569
 10. Zaphod Beeblebrox

  Zaphod Beeblebrox Поранешен покул Божино

  Член од:
  7 јуни 2008
  Мислења:
  16.547
  Допаѓања:
  20.951
 11. Bibo

  Bibo

  Член од:
  9 април 2006
  Мислења:
  2.925
  Допаѓања:
  1.091
  Ја сфатив „шегава“ али е од глупа поглупа, темава директно во канта нека оди и дај ве молам не го трупајте форумов со вакви глупости нон стоп...
   
 12. Doc Holliday

  Doc Holliday Модератор

  Член од:
  5 ноември 2010
  Мислења:
  5.033
  Допаѓања:
  3.931
  Такашто ќе го натераш да го напише ова: prva rabota e da go naterash da se logira na nekoj forum
   
 13. Tetro

  Tetro Гостин

  --- надополнето: денес во 12:04 ---
   
 14. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.936
  Допаѓања:
  12.976
  taka shto ke go naterash da misli deka nad glava mu visi golem rozev slon:cool:

  a na nekoj shto misli so stazhot deka mozhe da soli pamet na forumov temi kolku saka pa neka ne navraka tuka voopshto., ima dovolno koi bi sakale onaka lefterno od rakav vo moment da tresnat neshto bez nekoj da im se ptavi mnogu pameten ., a za prodavanje pamet ihhhhaaaaaa samo nema koj da napravi izvoz na istata.,, a pingu da proba so izvoz na svojata seznajnost ., zalozhuvajki go vo isto vreme i svojot avtoritet na vaka lefterna tema ., pozdrav;)
   
 15. Fear and loathing

  Fear and loathing >pleb

  Член од:
  31 јануари 2011
  Мислења:
  779
  Допаѓања:
  381
  >Implying that we are not all idiots
   
  На Pluh му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: