Како би реагирале ако женско ве удри?

Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
Дечко бе незнам како да ти кажам али сега е 2008 година! некако назад си со времево бе.А што да праиме да ги забулиме? А види што убави девојки имаме. Како претставник на машкиот пол се срамам од шовинисти како тебе. Треба да ја пазиш , а не да ја тепаш. секако има исклучоци, едноставно некои девојки во некои ситуации заслужуваат шамар. ова твоево..ancient history.

У реду е ПРАВНИЧЕ....ако ти дозволуеш да те шамарав куде стигнев тој е веќ.....но комент..немаш свое ја..иначе ја се нашали само....не е овој овдека све за озбиљни муаебети...Да се насмеемо малко..а ако ти сметав такви како мене што сакав да насмеев некога..можеш слободно да идеш да га пишуес устав на РМ...или закони тамо су ти све озбиљни работе:vozbud::vozbud:ар ју андерстенд ми??
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
У реду е ПРАВНИЧЕ....ако ти дозволуеш да те шамарав куде стигнев тој е веќ.....но комент..немаш свое ја..иначе ја се нашали само....не е овој овдека све за озбиљни муаебети...Да се насмеемо малко..а ако ти сметав такви како мене што сакав да насмеев некога..можеш слободно да идеш да га пишуес устав на РМ...или закони тамо су ти све озбиљни работе:vozbud::vozbud:ар ју андерстенд ми??
Нема свое ја? Не ме смеј. :pos:
За да докаже дека има свое ја треба да ја "истепа на лице место" како во твој претходен пост?
Супер:wub:

п.с Не се секирај...Ај Андерстенд Ју! :tapp:
п.п.с ...Are you....ups..Do you understand me?:pipi:
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
Нема свое ја? Не ме смеј. :pos:
За да докаже дека има свое ја треба да ја "истепа на лице место" како во твој претходен пост?
Супер:wub:

п.с Не се секирај...Ај Андерстенд Ју! :tapp:
ок ок ајде сга браните се женско сас женско...ќе видите јутре кд ке разбудив мушки....шалу се ха...немам ништо против вас...ви да не сте незнам што ке правимо ми...него ај да га даду прав одговор...
Овакој..зависи од ситуацију..ако сам ја ептен нешто погрешија..(на пример...Изневерување)нека ме удари па и пљука ако треба..збор нема да кажу знам дека сам крив...али ако биде тој затој што не сам ву се јавија...или пред да ву објасну што како се десило..ее тга(знае се што следи).....надам се дека ме сфатисте :vozbud:
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.441
Поени од реакции
7.903
зависно каква девојка би ме удрила, ако некоја глупача, би и вратил... а ако е некоја што ми значи, тогаш не....
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..ќе ја скршим:kickbox:..ама ипак друго е женско со женско др е кога машко удираш...незнам машко..сум се тепала...ама на моја возраст и у раст колку мене..ама поголем..хмм прво би размислила(заш има некои шо забегуаа..ми закачи еден бокс..отиднав):pos2:
 
Член од
14 април 2007
Мислења
793
Поени од реакции
6
Епа што да правам???Можеби сите тука се праваат џентламени и нема да удрат девојче ова она ...али кога ќе видат од страна како сите се смеат...ке ја стават под нозе ... и ај не се буни много много..пред 40 години ви дадоа за право да излегувате на улица па уште сакате и машки да удирате..абе ајдеее:vozbud::vozbud:

п.с..ако си се заљубила толко лсно .. остави га број на пп...не одбивам ја убави девојки......надам се дека си слатка и симпатична...и никад не би дигнала руку на мене...(валјда се уплаши од пост погоре)
хелооооо па тебе ке ти се смеат а и може и ќутек да добиеш од некој батки ако те видат како тепаш девојче.мислам ако сакаш да бидеш фраер тепај се со некој рамен на тебе зошто девојче кое повеке од шамар и не знае да удри.
абе ајдее
он топик :мене да ми удри девојче шамар само би ја понижила со збор и ке се свртам да си одам.не се замарам со такви простаци:smir:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Море мајката да не мојт чоек сликовито да се изразит :P

Ако ме удри шамар ја трескам од земја па нека прајт после без-везе муабет 2 дена
 

Елф

of Northern Mirkwood
Член од
31 јануари 2008
Мислења
1.373
Поени од реакции
148
Хехеее....
Па ако веќе си во сиуација женско да ти мава шамар или слично....
најверојатно си го залужил.....
...можеш само да побараш уште еден....два....и клоца....
женско ретко се решава да мава...ако веќе го прави тоа ... тогаш....си заслужил...
иначе нема што посебно да се реагира.....можеш да и вратиш вербално...ова она, гуска кокошка....д'рн д'рн...:)
е сега ако некоја поулавена или распичлосана.....или слично....
можеш да се свртиш и да си идеш.....и да се молиш да не те мава со камења кога си со свртен грб....:)
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Нека удри ,ако не ја боли :wink:.На крај на памет не ми паѓа да удрам женско од 2 причини.Првата е тоа што нема пониско нешто.А втората е што имам незгодни пропорции , па и во случај да ја промашам ,од промајата може да закачи запалење на плуќа.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Да се спуштам на тоа ниво? НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!
Зашто? Да и покажам дека можам и јас да ја шлапнам? Да покажам сила на девојче? Не доаѓа во обзир. Со самиот тој чин покажуваш колку она ти значи (нормално ако ти е девојка) или пак колку големо почитување имаш кон спротивниот пол. :wink:
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
мојот дечко сум способна од кожа да го извадам, да го доведам до лудило, ама најчесто не го правам тоа, иако во многу ретки случаеви и заслужува, бидејќи знам дека ќе го трпи бесот и нема да ме удри :)па дури нема ни да ме нарече некако грдо ... мн ретко и се дере уствари... додека тој се објаснува и брани мирно... јас водам војна :) и го предизвикувам на двобој.. ама нема:toe: ... мирно ми е либето не можам да си се пожалам :)

едит: не да ми е офф топик овај пост значи .... хихи
 
T

the Carpenter

Гостин
ако добијам шамар од женско, враќам со бокс и тоа со лева рака :tapp:
 
Член од
6 април 2008
Мислења
99
Поени од реакции
7
хелооооо па тебе ке ти се смеат а и може и ќутек да добиеш од некој батки ако те видат како тепаш девојче.мислам ако сакаш да бидеш фраер тепај се со некој рамен на тебе зошто девојче кое повеке од шамар и не знае да удри.
абе ајдее
он топик :мене да ми удри девојче шамар само би ја понижила со збор и ке се свртам да си одам.не се замарам со такви простаци:smir:
Слушај брат, тоа нема да те направи поголем фраер него што си, според мене за да излезеш фраер пред девојче треба да знаеш да ја направиш среќна... Али додека се трудиш ти да ја правиш среќна и да те удри за џабе стварно би и вратил...
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
430
Поени од реакции
6
abe do sea ne me udrila devojka. ali ako me udri onaka so pricina neli, pa soznam, mislam deka ne bi mozel da i vratam. devojce e be. neam dusha da mavnam devojce. e sea ako me udri bez pricina, onda ima psihicki problem devojceto. togas nema da ja udram od drugi pricini..:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom