Како би реагирале ако женско ве удри?

Член од
6 април 2008
Мислења
99
Поени од реакции
7
Браво,каков фраер си,удираш некој послаб од тебе со 3 ПАТИ ПОГОЛЕМА СИЛА.

А баш да видам дали ако те удри некој бодибилдер,набилдан целиот,дали и него ќе го удриш така.
Би вратил.. а неа не би ја удрил да немаше причина зошто да ја удирам.. Заради тоа девојче раскинав со друго девојче .. кое ми беше прво во кое сум се заљубил.. среќа што ја удрив, се смирив со другото девојче после..

ај сега кажи ми да си машко во слична ситуација.. -_-
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Би вратил.. а неа не би ја удрил да немаше причина зошто да ја удирам.. Заради тоа девојче раскинав со друго девојче .. кое ми беше прво во кое сум се заљубил.. среќа што ја удрив, се смирив со другото девојче после..

ај сега кажи ми да си машко во слична ситуација.. -_-
Игнор. Игнорирањето повеќе боли од тупаница.
А инаку не си поголем маж ако нокаутираш девојче, го знаеш тоа нели?
 

Quark

brr,brr...zbrc
Член од
12 март 2008
Мислења
3.489
Поени од реакции
156
Ima da ja unakazam, licen opis ke i smenam.
Zensko e izmisleno za celo vreme da bide nasmeana be, pozitivna, da zraci so ubavina i neznost, da go razubavuva svetot i zivotot , a ne da mava .....
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Како може да реагирам? Ако има повеќе кила од мене ќе се тепаме ако не, ништо нема да напраем. Грев е да дигнем рака на маво сватко женско :back:
 
Член од
6 април 2008
Мислења
99
Поени од реакции
7
Игнор.Игнорирањето повеќе боли од тупаница.
А инаку не си поголем маж,ако нокаутираш девојче,го знаеш тоа нели?
ehh crazy in love.. koga se raboti za ljubov ti prva bi trebalo da znaes deka nemoze da se ignorira :)
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Ако ме удри девојче, јас ќе и го свртам и другиот образ:smir:
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
Како би реагирале ако женско ве удри?
-Ја би гу утепаја на лице место....:vozbud::vozbud:
 

La Española

Лекот е отров!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
1.808
Поени од реакции
556
Како би реагирале ако женско ве удри?
-Ја би гу утепаја на лице место....:vozbud::vozbud:

Јаооо, кој си ти мачомену опасен, се заљубив во тебе :pipi:


:pos::pos::pos::pos::pos::pos: На цела депресивна состојба само ова успеа да ме изнасмее слатко :pos::pos: Жив да си... :pos:

Патем :pop:
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
Епа што да правам???Можеби сите тука се праваат џентламени и нема да удрат девојче ова она ...али кога ќе видат од страна како сите се смеат...ке ја стават под нозе ... и ај не се буни много много..пред 40 години ви дадоа за право да излегувате на улица па уште сакате и машки да удирате..абе ајдеее:vozbud::vozbud:

п.с..ако си се заљубила толко лсно .. остави га број на пп...не одбивам ја убави девојки......надам се дека си слатка и симпатична...и никад не би дигнала руку на мене...(валјда се уплаши од пост погоре)
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Епа што да правам???Можеби сите тука се праваат џентламени и нема да удрат девојче ова она ...али кога ќе видат од страна како сите се смеат...ке ја стават под нозе ... и ај не се буни много много..пред 40 години ви дадоа за право да излегувате на улица па уште сакате и машки да удирате..абе ајдеее:vozbud::vozbud:

п.с..ако си се заљубила толко лсно .. остави га број на пп...не одбивам ја убави девојки......надам се дека си слатка и симпатична...и никад не би дигнала руку на мене...(валјда се уплаши од пост погоре)
Дечко бе незнам како да ти кажам али сега е 2008 година! некако назад си со времево бе.А што да праиме да ги забулиме? А види што убави девојки имаме. Како претставник на машкиот пол се срамам од шовинисти како тебе. Треба да ја пазиш , а не да ја тепаш. секако има исклучоци, едноставно некои девојки во некои ситуации заслужуваат шамар. ова твоево..ancient history.
 

La Española

Лекот е отров!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
1.808
Поени од реакции
556
Епа што да правам???Можеби сите тука се праваат џентламени и нема да удрат девојче ова она ...али кога ќе видат од страна како сите се смеат...ке ја стават под нозе ... и ај не се буни много много..пред 40 години ви дадоа за право да излегувате на улица па уште сакате и машки да удирате..абе ајдеее:vozbud::vozbud:

п.с..ако си се заљубила толко лсно .. остави га број на пп...не одбивам ја убави девојки......надам се дека си слатка и симпатична...и никад не би дигнала руку на мене...(валјда се уплаши од пост погоре)
По тебе сигурно умираат девојчињава а? Сечат вени :vozbud::vozbud::vozbud: Кога те гледаат така опасен, така доминатно МАЖЕСТВЕН, со сила што можеш да скротиш било кое девојче, само со еден удар...

Само мажественоста мили мој не се докажува со удари- напротив...

А удирањето златен е мизерно и од женска страна кога е и од машка- не е оправдано...

А женските се гледа колку ги почитуваш, по изјавата пред 40 години ви дале на улица да излезете :tapp: Сигурно немаш сестра па не знаеш женски род да почитуваш... Уствари ако немаш сестра имаш во фамилија нешто од женски род па би требало да се замислиш... :)

Иначе не се секирај... Не кревам ја рака на никого и за ништо... Не би удрила ни женско :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom