Како би реагирале ако ви се пушта личност од истиот пол?

Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Јас на културен начин ќе објаснам дека сум стрејт и сигурно би се насмеала.Не верувам дека би имала некакви проблеми.Па и тие се луѓе се разбираат од збор.
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Ептен среќен, конечно и на мене некој да ми се пушти.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Najprvin ke se iznasmeam.
Posle ke se zaozbilam i ke i kazam deka sum strejt.I cista rabota.:icon_lol:
Dokolku ne e napadna i nekulturna,nema sansi da me iznervira i da me natera da se reagiram agresivno i bezobrazno.
Добро што мислите како е пуштањето помеѓу исти пол?Иде и те прашува сакаш да си со неа од ведро небо?Те фаќа за гз?Те манијачи?Објасни ми кога ќе и се изнасмееш?

Ова го имам кажано неколку пати и пак ќе го повторам.Не траскајте глупости за нешто што ниту го имате видено,ниту го имате доживеано.Пишувајте онаму каде имате познавање,бидејќи вака летате само гулаби.
п.с.не се однесува само на тебе иако те цитирав,се однесува на сите што јадат гомна без лажица.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Удри леандра, удри!
Туку озбилно, зошто бре сите одговарате како да се работи за животни, а не за луѓе? Сфашта.:uvo:
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Ми се има случено пред 1,5 год во клуб во Бареселона.Најпривин кога ми пријде девојчето не сфатив(од кај да знам),ме праша да се запознаеме,се запознавме,направивме бош муабет...од кај си,колкава си,што тука...и после некое време почна да ми зборува дека сум била убава,сум и се свиѓала и енос тогаш помислив дека може е лезбејка.Кога ме праша да излеземе да сме се прошетале и кажав дека сум стрејт и толку.Се подруживме уште малку,се договоривме за кафе онака другарски да излеземе и си отиде.А за кафе не и звонив,иако кажавме дека ќе биде другарски сепак чудно би ми било да седам со неа
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Ќе му речам
Сакаш да си пинг понг топче ? да се маваш на ваму на таму ?

Па ако не ме свати за што прам муабет следува фаза 2

 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Ќе му речам
Сакаш да си пинг понг топче ? да се маваш на ваму на таму ?

Па ако не ме свати за што прам муабет следува фаза 2

Барем двајца мажи да ставеше на сликава де. Или за жена кажуваш како би откачил?
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
немаше уба слика машко кај шо мават машко а со женско вака би :)

 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Би го одкачил од прва, со сериозен поглед, а ако почне да замара преминуваме на план Б. А тој е малку по строг од план А. Па сеа ти види.
 

^Кристи^

Dreamer
Член од
1 ноември 2007
Мислења
781
Поени од реакции
41
Кога би ми се пуштила лезбејка, со сигурност би ја одбила со објаснување дека не сум нејзина врста.
Немам ништо против хомосексуалците, но тие со луѓе од својот тип, а мене нека ме остават со мои.
 

-Trance-HCI

Трансер до срж...
Член од
18 ноември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
16
Страшно чуден поглед и: Move BITCH.. ако ми скурчи и една заушка...
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
На некој ХОМО нормално дека че го избегавам...ама на некоја лезбејка не и се мислам:lizko:
 
Член од
22 март 2008
Мислења
18
Поени од реакции
2
Ako mi se dopaga devojkata zosto da ne probam? Nemojte da mi zborite deka nikogas ama bas nikogas ne ste pomislile na seks so partner od ist pol
 

-Trance-HCI

Трансер до срж...
Член од
18 ноември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
16
Ako mi se dopaga devojkata zosto da ne probam? Nemojte da mi zborite deka nikogas ama bas nikogas ne ste pomislile na seks so partner od ist pol
Никогаш ама баш никогаш не би помислил на секс со партнер од исти пол, едноставно тоа за мене е како истите полови од магнетот што се одбиваат, за разлика од другиот пол:)......
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
Хехе, ми се има случено еднаш тука во Скопје и изреагирав многу чудно. Толку се усТрамив, ми падна толку глупаво, се зад`ткав и делував така смотано што девојката најверојатно помисли дека сум многу глупава и не знам да сврзам два збора, па самата после некое време престана да покажува интерес за мене. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom