Каков монитор користите?

Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.550
Поени од реакции
22.305
23` од Анхоч...

абе прво мислев оној 24-ката да го зеам од Ејпл али само монитор е многу скап

Ако и тој е прекрасен...Јас мојот го купив пред 4 дена и сум презадоволен...
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
топ, другар ми има ваков скрос ист 32 инчен али е телевизор :wink:

сепак спроед мене после Sony иде Samsung :toe:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.425
Поени од реакции
7.793

SAMSUNG P2370
Вчера го купив, сеа за сеа ми е таман :) Додуша и оптимален е за графичката античка која ја поседувам :)



*Непотребен податок. Во пакувањето има посебно крпче и на најлончето во кое се наоѓа крпчето има упатство за чистење на пластиката од страна, за да биде shiny :)
 

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
278
Plug and Play Monitor :) :kesa:

Он. LCD QUART 20PW1 20.1 инч две години веќе и пу, пу не се жалам.
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464

SAMSUNG P2370
Вчера го купив, сеа за сеа ми е таман :) Додуша и оптимален е за графичката античка која ја поседувам :)



*Непотребен податок. Во пакувањето има посебно крпче и на најлончето во кое се наоѓа крпчето има упатство за чистење на пластиката од страна, за да биде shiny :)
Хахахахах стандард за Самсунг и со телевизорот и со мониторот ми стигна такво крпче и насоки во кои да се чисти рамката од страна :))))
btw со здравје да си го користиш :)
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.550
Поени од реакции
22.305
топ, другар ми има ваков скрос ист 32 инчен али е телевизор :wink:

сепак спроед мене после Sony иде Samsung :toe:



Па таков е како телевизор..Башка и си зедов тв картичка и како телевизор го користам...
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069

SAMSUNG P2370
Вчера го купив, сеа за сеа ми е таман :) Додуша и оптимален е за графичката античка која ја поседувам :)



*Непотребен податок. Во пакувањето има посебно крпче и на најлончето во кое се наоѓа крпчето има упатство за чистење на пластиката од страна, за да биде shiny :)
Ај со здравје да си го користиш. :)

Според ознакиве, ова е 23ка?
Бидејќи не сум ги заглеал моделите со P ознака, овој му доаѓа како подобар или малце полош од фамозната T серија на Самсунг (исто со пијано финиш)? :)
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Да 23' е од новата серија на Самсунг 1080p FULL HD, овој израз кога ќе го прочитам ми се гади :pos2:

Како и да е со среќа да го гледаш мониторот иако за мене Самсунг се не се баш најдобрата опција.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.425
Поени од реакции
7.793
Фала момци, поубаи да си купите.
Овој го купив затоа што по дилерски цени е под 200 евра и во овој миг кога немам многу кеш за монитор, овој ми испадна најевтино решение од 23 и повеќе инчните монитори.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom