Каков велосипед возите/сакате да возите?

Martinmkd

Roadie
Член од
20 мај 2009
Мислења
296
Поени од реакции
412
Не те разбирам.... но нема врска, мислиш на тоа дека ја немам оваа Bianchi? Купена е од Outdoor
На претходната страна и тој член си го постирал неговиот нов Bianchi road bike. Предлогот беше да се сретнете и да ги сликате двата точаци заедно, онака за забава.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom