Какви патики носите?

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
А плус си земав евтино имитација на универзалки црни, колку за трчање и играње фудбал преку летото.
 
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.059
Поени од реакции
2.683
Последни земав вакви и тоа само заради моите кои ми рекоа дека за старки пари не ми даваат и да сум земала некои нормални. А гледам и машки ги носат, ама сеедно, ептен ми се погодија
 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.542
Последни земав вакви и тоа само заради моите кои ми рекоа дека за старки пари не ми даваат и да сум земала некои нормални. А гледам и машки ги носат, ама сеедно, ептен ми се погодија
Шо пари ги зема?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Последни земав вакви и тоа само заради моите кои ми рекоа дека за старки пари не ми даваат и да сум земала некои нормални. А гледам и машки ги носат, ама сеедно, ептен ми се погодија
Патики, машки женски, во спортска опрема спаѓаат, не е толку битно тоа, во Саломон на пример нема поделба машки женски, се е унисекс :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Што пари ги зема и од каде, јако изгледаат.. ако ги има тука и јас зимам :)
Има и во ГТЦ во Адидас и во аутлетот што е 3 продавници подолу и во Рамстор, ако си од Скопје. Ако не си, сигурно во Адидас продавницата во твојот град ги има :)
 
П

Пепси_

Гостин
Ех, претпоставував дека не се од тука :) .
Па ретко има вакви некои модели кај нас а многу ми прават мерак и кога ги видив се попалив и за тоа ги земав а и сите ми ги фалат :D
 
Член од
15 јули 2011
Мислења
20
Поени од реакции
0
nemam jas golem izbor na patiki oti ne se proizveduva site patiki do br.49 :S
 

Kajgana Shop

На врв Bottom