Какви патики носите?

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Освен у конверз, конверз на др. место не продаваат така да иди провери си таму имаш во ГТЦ, на прв кат имаш и на рекорд 20м после мекдоналц а и во беверли мислам имаше
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG][/IMG]


Шо пари се? и кај може да се најдат по Скопјево..
Имаш и од 1,500 - 2,000, 3,000 ама верувај дека издржливи патики се, нема да се каеш за парите. :) Ти кажа членот над мене каде има и да, имаш и во Беверли продавница :)
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.460
Поени од реакции
10.157
Adidas,неможам да најдам слика моментално на нет..
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.352
Поени од реакции
7.489
Ако има во продавниците на адидас во ГТЦ. Евентуално Лукас спорт во Соравија, и ако се постар модел во продавницата во салата Борис Трајковски.
Во спротивно, уште не се донесени во Скопје.
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
31111558-300x300-0-0_Lacoste_Lacoste_Camden_Retro_White_Classic_Green_M.jpg малце се поразлични од овие ептен мали детали, многу добро е што не сум видел друг да има како моите патики зошто ако ги носи секој втор многу се нервирам. Малце скапи се ама вреди за парите, пола година и нешо ги носам и по планини и што уште не.. уште ми се како вчера да сум ги купил.. башка влијае и на имиџот сум приметил дека подруго те гледаат кога ќе те видат со крокодилчето ... :mist:
 

RZ

Член од
3 април 2010
Мислења
75
Поени од реакции
14
Прегледај го приврзокот 40524 малце се поразлични од овие ептен мали детали, многу добро е што не сум видел друг да има како моите патики зошто ако ги носи секој втор многу се нервирам. Малце скапи се ама вреди за парите, пола година и нешо ги носам и по планини и што уште не.. уште ми се како вчера да сум ги купил.. башка влијае и на имиџот сум приметил дека подруго те гледаат кога ќе те видат со крокодилчето ... :mist:
кај ги зеде овие и колку пари?
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.358
Поени од реакции
4.882
Како се движат цените на ‘‘Zoo York" vo Converse ? одприлика ?:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom