Какви патики носите?

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.668
Поени од реакции
10.060
Другари што мислите за инста/фб страните кои продаваат патики и се со многу ниски цени(вчера гледав nike air force 1600 :cautious:). Вреди ли да се проба? И ако знаете некоја страна испратете ми.
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.611
Поени од реакции
3.554
Другари што мислите за инста/фб страните кои продаваат патики и се со многу ниски цени(вчера гледав nike air force 1600 :cautious:). Вреди ли да се проба? И ако знаете некоја страна испратете ми.
По фејк нема од тиа
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.185
Поени од реакции
19.263
Има во градов Саломон патики некаде? Денот кога се затвори Саломон во ГТЦ ми беше еден од најтажните денови во животот. :(
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Има во градов Саломон патики некаде? Денот кога се затвори Саломон во ГТЦ ми беше еден од најтажните денови во животот. :(
Имаше во Сити Мол и ваљда се уште има. Напиши срч у темава Саломон ќе најдеш нешто постаро ама не старо колку продавницата што беше одамна во ГТЦ.
Пред 3-4 години ги купив и еве го постот
Ич не сум задоволен се испокинаа и врвки и све (а баш за врвките читав дека биле од курзнаешто правени и немало шанса да се скинат, лол).
За удобни најудобни но квалитет никаков.
Јес да се пентарев по планини релативно често но... и многу се лизгаа.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.273
не е некоја гаранција тоа што се купени кај нас, али реков - можда сум грешка
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.921
Поени од реакции
475
Дечки каде во земјава има Џорданки освен во Nike и Buzz?
Ако сум добро информиран ексклузивен застапник за нив е Sport Vision (а моделите ги има во Buzz и Nike) ама таму го нема моделот кој го сакам.
 
Член од
19 март 2014
Мислења
570
Поени од реакции
862
Дечки каде во земјава има Џорданки освен во Nike и Buzz?
Ако сум добро информиран ексклузивен застапник за нив е Sport Vision (а моделите ги има во Buzz и Nike) ама таму го нема моделот кој го сакам.
Спорт вижн и Баз се една иста продавница уствари, ист увозник.
Мислам дека нема да најдеш на друго место освен во Баз тука во Скопје, спас ти е Солун.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom